1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: mf54 - komentarze
mondfa

Odpowiedzi: 221
Wyświetleń: 61471

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2018-03-04, 23:57   Temat: mf54 - komentarze
No niestety. Nam też lis dwukrotnie splądrował kurnik, z powodu nie zamknięcia go na noc. W sensie kurnika, nie lisa :lol:
A mamy dwa duże psy - tzn. jeden duży - golden retriever, a drugi mniejszy, ale udaje dużego :)
Psy są na zewnątrz i przespały atak lisa. Zdążył wynieść 7 kur, a 3 leżały na trawniku - podejrzewamy, że wtedy właśnie psy się dopiero obudziły i wystraszyły lisa.
Albo mu się zwyczajnie 10 kur do nory nie zmieściło :mrgreen:

Przepiękne to Twoje stadko :)

[ Dodano: 2018-03-05, 00:07 ]
a tu moje kurki:
I o tych wilkach mowa ;)

  Temat: mf54 - komentarze
mondfa

Odpowiedzi: 221
Wyświetleń: 61471

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2018-03-04, 11:06   Temat: mf54 - komentarze
Poważna sprawa :)
ja też hoduję pomidory, ale w gruncie :) mój szanowny kolega małżonek w szklarni - wiadomo - element rywalizacji w życiu potrzebny :)
Sama jednak nie produkuję sadzonek po incydencie z ubiegłego roku - wysiałam warzywa i kwiaty jednoroczne w mnożarkach. Trzymałam je skrzętnie w najbardziej słonecznym i wilgotnym pomieszczeniu w domu - w łazience :D ku oburzeniu wszystkich domowników. Przyszedł czas sadzenia. Wzięłam i wyniosłam, postawiłam na taras. W między czasie obudził się najmłodszy w rodzinie, więc musiałam prace odłożyć na później. Wracam na taras. A tam kury mają ucztę  |mad1| Wszystko zeżarły, a to co im nie smakowało rozdrapały i połamały :storm:
Najsmaczniej wygląda malinowy prezes i te podłużne w misce na dole po prawej :)
Aż mi ślinka cieknie na takiego pomidora... :D
Owocnej pracy!
  Temat: mf54 - komentarze
mondfa

Odpowiedzi: 221
Wyświetleń: 61471

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2018-03-03, 14:02   Temat: mf54 - komentarze
Jestem u Ciebie nowa [wstydnis] więc nieśmiało zacznę  [wstydnis]
Przeczytałam wątek od deski do deski i co tu dużo gadać [wstydnis]
Nie da się przejść obojętnie [wstydnis]

Co do tej drukarki to |wht?!| jaciękręcę! dla mnie temat nie do ogarnięcia! :-D Bardzo tu u Ciebie miło :) no i w końcu ciepło :roll:
:D

Jeżeli mnie nie wyrzucisz, a uprzedzam, że umiem :&!!: :trtd: a w ostateczności :rrr: to będę się dalej wpraszać :)

::thnx::
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group