1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Forum w czasach wirusa
missy

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 6670

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2020-06-26, 13:29   Temat: Forum w czasach wirusa
Cytat:
zmarł-47 lat:/


To bardzo smutna informacja...


Pozwolę sobie tylko sprostować jedną rzecz - sepsą się nie zarażamy, to nie jest choroba zakaźna.
Sepsa to bardzo ciężkie powikłanie zakażenia np.wirusem. Inaczej - niewydolność wielu narządów spowodowana nieprawidłową, nadmierną reakcją organizmu na zakażenie ( bakteryjne, wirusowe, grzybicze) - w tym wypadku na koronawirus.
  Temat: Forum w czasach wirusa
missy

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 6670

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2020-04-03, 13:52   Temat: Forum w czasach wirusa
Nie było mnie trochę w tym wątku, ale absolutnie nie zamierzam znikać :)
Nie ukrywam, że nowa, totalnie odmienna organizacja życia codziennego okazała się być po prostu...trudna. Ale chyba już wszystkie podstawowe sprawy są ustawione, dzieci chłoną wiedzę 🤓 🥵 on-line, powoli wyjadamy zapasy spiżarniane i zamrażarkowe.
To oczywiście banał, te wszystkie moje niby-utrudnienia zakupowe i organizacyjne to przecież nadal tylko utrudnienia a nie prawdziwe problemy. My sami nie musimy się mierzyć z żadnymi poważnymi kłopotami zdrowotnymi więc czytając wszystkie Wasze mniej lub bardziej dramatyczne posty, w różnych działach, uświadamiam sobie jeszcze mocniej, że powinnam więcej Was słuchać a niekoniecznie tyle pouczać i skupiać się na „dawaniu wytycznych”. W końcu nie jestem na miejscu nikogo z Was i nie wiem tak do końca, tak naprawdę z czym się borykacie.

Chyba siedzenie w domu tak na mnie działa, że zaczynam pisać o sobie - to znaczy, że trzeba się szybko zabrać za jakieś działanie 😝
U nas ( Trójmiasto) dzisiaj dzika pogoda, wichura, słońce i gradośniegodeszcz - a co słychać w innych miejscach?

Ściskam Was wszystkch naj, najmocniej!
  Temat: Forum w czasach wirusa
missy

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 6670

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2020-03-13, 21:31   Temat: Forum w czasach wirusa
Kochani - Forum jest naszym wspólnym miejscem, od lat piszecie, wspieracie się i pomagacie sobie nawzajem.
Szczególnie teraz bądźmy tutaj razem bo bardzo potrzebujemy siebie.
Warto pisać, opowiadać i odpowiadać - każdy ma teraz swoje pytania, niepewności i lęki związane z nieoczekiwaną i trudną dla wszystkich sytuacją.
Jeżeli tylko zechcecie to piszcie tutaj o nich wszystkich.
I dbajcie o siebie nawzajem!

Ściskam Was wszystkich najmocniej, myślę i pozdrawiam,

Wasza missy.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group