1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Problemy z wejściem na forum
missy

Odpowiedzi: 44
Wyświetleń: 24376

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2021-06-30, 23:02   Temat: Problemy z wejściem na forum
TP53, masz niestety rację…

Nie wiem jakie będą efekty zbiórki. Nie udało mi się skontaktować z Gazdą, który zajmował się ostatnimi opłatami.

W tej sytuacji - totalnie niepewnej - chcę na wszelki wypadek pożegnać się z Wami wszystkimi. Rozpisywanie się i dłuższe wywody nie mają sensu.
Jeżeli forum jeszcze trochę przetrwa to będę rzecz jasna się odzywać i odpisywać.

A jeśli pewnego dnia nagle zniknie to pamiętajcie, że myślę o Was. Zawsze.
Mój mail forumowy missyforumonkologiczne@gmail.com
  Temat: Problemy z wejściem na forum
missy

Odpowiedzi: 44
Wyświetleń: 24376

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2020-09-04, 14:07   Temat: Problemy z wejściem na forum
TP53,
Cytat:
Myślę że to w jakim stanie jest forum doskonale oddają statystyki z ostatnich 2 lat.

Masz całkowitą rację.

Zadzwoniłam jeszcze raz do phpbb-assistant i dostałam mail z odpowiedzią. Jest tam dokładny opis problemów forum tzn. ich przyczyn i szczegółowo przedstawiony plan naprawy plus wycena.
Przesłałam mail do DSS - zaproponowane rozwiązania nie zostały przez Administratorkę zaakceptowane jako zbyt radykalnie zmieniające wygląd i funkcjonalności forum. Chodzi o zmianę oprogramowania z phpBB by Przemo na phpBB 3.3.1. Z tego co rozumiem taka aktualizacja pozwala przenieść główne dane, ale traci się szatę graficzną i inne dodatki.

W tej sytuacji mogę jedynie zapytać Was o wskazówki gdzie i jak szukać pomocy. Ja spróbuję jeszcze napisać na forum phpBB by Przemo.

Póki co nie żegnam się, rzecz jasna. Dzięki Waszej pomocy forum powinno przetrwać w obecnym kształcie ( jaki by on nie był) do przyszłego lipca. A potem...cóż.
  Temat: Problemy z wejściem na forum
missy

Odpowiedzi: 44
Wyświetleń: 24376

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2020-08-15, 16:40   Temat: Problemy z wejściem na forum
Coż, nie mam zbyt dobrych wiadomości... Tzn. nie mam żadnych.

Pierwsze maile w sprawie forum pisałam do http://phpbb-assistant.com/ jeszcze w styczniu, potem kolejne. Dzwoniłam. Ostatni kontakt telefoniczny to lipiec. Czekam cierpliwie na odpowiedź, ale w zasadzie nie mam złudzeń.

Ja się kompletnie nie znam na tych wszystkich skryptach, bazach danych itd. Miałam ogromną nadzieję, że polecony przez DSS fachowiec usprawni nasze forum. A teraz po prostu nie mam pomysłu.
😔
  Temat: Problemy z wejściem na forum
missy

Odpowiedzi: 44
Wyświetleń: 24376

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2020-06-13, 17:22   Temat: Problemy z wejściem na forum
W kwestii błędów technicznych na forum - za zgodą DSS skontaktowałam się z administratorem http://phpbb-assistant.com i na razie wiem tylko, że problemem u nas jest przestarzały skrypt.
Aktualnie czekam na odpowiedź czy postawienie forum od nowa będzie możliwe a jeśli tak to kiedy.

Jak tylko czegoś się dowiem to dam tutaj znać.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group