1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 12
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Clark V Breslow 36mm
missy

Odpowiedzi: 251
Wyświetleń: 125571

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2018-04-23, 09:17   Temat: Clark V Breslow 36mm
Cytat:
Ja czuję, się super

😀
  Temat: Clark V Breslow 36mm
missy

Odpowiedzi: 251
Wyświetleń: 125571

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2018-04-06, 13:33   Temat: Clark V Breslow 36mm
Cytat:
zaniedbuję smarowanie

Aha...😬
  Temat: Clark V Breslow 36mm
missy

Odpowiedzi: 251
Wyświetleń: 125571

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2018-04-06, 12:20   Temat: Clark V Breslow 36mm
mf54,
Czy ta sucha skóra Cię również wściekle i bez przerwy swędzi? Pęka? Zmiany skórne ( wpisane niestety w biologiczne leczenie czerniaka) są okropne i chociaż to nie AZS to do pielęgnacji zdecydowanie warto używać kosmetyków przeznaczonych dla atopików ( oni jeszcze smarują się czasem sterydami i innymi lekami typu Protopic, ale dopytałam lekarza i takie preparaty u Ciebie nie mają zastosowania).
Obawiam się, że bedziesz musiał szukać „swojego” preparatu do pielegnacji skóry metodą prób i błędów. Na pewno cierpliwe stosowanie balsamów z odpowiednim stężeniem mocznika będzie ok.( np. Cerko, Isis-pharma, Emolium). Wiem, że bardzo dobrze zmiękczająco i łagodzącą działa ( ale to kąpiel...) mleko kozie z Rabki-Zdroju. U nas w Sopocie jest świetna solanka głębinowa ( śmiesznie się w tym pływa) no ale nie mam jak jej przesłać 🤨
  Temat: Clark V Breslow 36mm
missy

Odpowiedzi: 251
Wyświetleń: 125571

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2018-02-04, 17:19   Temat: Clark V Breslow 36mm
mf54,
No nie ułatwiasz tymi wrotkami prowadzenia wątku merytorycznego, oj nie 😈
Bo jak tu odpowiedzieć merytorycznie? Może tylko, żebyś uważał na wywrotki.
Pozdrawiam najmocniej 😍
  Temat: Clark V Breslow 36mm
missy

Odpowiedzi: 251
Wyświetleń: 125571

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2018-02-04, 16:32   Temat: Clark V Breslow 36mm
Ok, to czekamy na skuteczny kontakt z nogą, musi się udać 🤗
  Temat: Clark V Breslow 36mm
missy

Odpowiedzi: 251
Wyświetleń: 125571

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2018-02-04, 16:08   Temat: Clark V Breslow 36mm
Dostajesz sterydy na te problemy?
  Temat: Clark V Breslow 36mm
missy

Odpowiedzi: 251
Wyświetleń: 125571

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2017-12-29, 16:18   Temat: Clark V Breslow 36mm
mf54,
O ile nie spożywałeś w Wigilię ( 🤔😱) i w kolejne dni świąteczne hurtowych ilości mięcha i fasoli to "kretyn" powinien być akceptowalny 😜
Gratuluję super organizacji w kwestii tk. I pozdrawiam starorocznie, M.
  Temat: Clark V Breslow 36mm
missy

Odpowiedzi: 251
Wyświetleń: 125571

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2017-12-17, 18:46   Temat: Clark V Breslow 36mm
mf54,
Gdzie Ty masz te tętniaki? Usg coś pokazało? Trochę nie nadążam za Tobą...
Lekarz zaproponował Ci różne metody leczenia jednej i tej samej choroby - czerniaka. Nie rozumiem jak Ty miałbyś sam dokonać tego wyboru - każda ścieżka ma swoje warunki kwalifikacji i niekoniecznie pacjent jest najlepiej zorientowanym podmiotem co do podejmowania podobnych decyzji...
Chyba ktoś kiedyś radził Ci kontakt z ośrodkiem warszawskim - myślę, że nie musiałbyś się tak bardzo domyslać co lekarz miał na myśli i co czym chce leczyć. Przemyśl tę dodatkową konsultację, choćby po to, aby mieć pewność co do własnego pomysłu na leczenie lub jego brak.
Pozdrawiam naj, naj 😊
  Temat: Clark V Breslow 36mm
missy

Odpowiedzi: 251
Wyświetleń: 125571

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2017-12-17, 17:48   Temat: Clark V Breslow 36mm
Ale
Cytat:
"może odpowiadać atypowemu węzłowi chłonnemu"

nie oznacza chłoniaka. Tylko podejrzany w sensie przerzutowym węzeł chłonny.
  Temat: Clark V Breslow 36mm
missy

Odpowiedzi: 251
Wyświetleń: 125571

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2017-12-17, 10:13   Temat: Clark V Breslow 36mm
mf54,
A czy mogę zapytać skąd u Ciebie takie zawikłane pytania dochodzeniowe? Skąd akurat pomysł z chłoniakiem? Bo rozumiem w pewnym sensie ewentualne wątpliwości co do żołądka; bo to masz na myśli pisząc o podejrzeniu ( odrębnym?) nowotworowym?
Lekarz prowadzący nic nie komentował, nie wyjaśniał?
  Temat: Clark V Breslow 36mm
missy

Odpowiedzi: 251
Wyświetleń: 125571

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2017-12-14, 17:35   Temat: Clark V Breslow 36mm
Fasola dobra jest, nie podejrzewałabym jej o wredne wyłapywanie glukozy...

[ Dodano: 2017-12-14, 17:37 ]
Yyy, zaraz będę musiała sama sobie dać bana za niemerytoryczne |idiota|

[ Komentarz dodany przez Moderatora: JustynaS1975: 2017-12-15, 08:49 ]
Nie rób sobie tego sama sobie. Szepnij mi tylko słówko, a ja się "wykażę" :lol: ;)

  Temat: Clark V Breslow 36mm
missy

Odpowiedzi: 251
Wyświetleń: 125571

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2017-12-14, 15:50   Temat: Clark V Breslow 36mm
Po kilkukrotnym przeczytaniu opisu chyba Cię rozumiem. Podejrzane miejsca są w sumie malutkie.
Oprócz jednego - żołądek wygląda nieciekawie, czy Ty masz jakiekolwiek dolegliwości nim związane? Miałeś kiedykolwiek w przeszłości jakieś problemy żołądkowe? To nie jest szczegolnie typowe miejsce dla czerniaka. Lekarz coś na ten temat mówił może?
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group