1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 24
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: PROSZE POMOZCIE
miska

Odpowiedzi: 51
Wyświetleń: 19210

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2017-06-26, 06:51   Temat: PROSZE POMOZCIE
Tez chciala bym zeby okazało się to wielką pomyłką
  Temat: PROSZE POMOZCIE
miska

Odpowiedzi: 51
Wyświetleń: 19210

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2017-06-25, 10:24   Temat: PROSZE POMOZCIE
Wyznaczyli operacje na 6 lipca . Lekarz napisał na skierowaniu do szpitala podejrzenie wznowy
  Temat: PROSZE POMOZCIE
miska

Odpowiedzi: 51
Wyświetleń: 19210

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2017-06-23, 07:16   Temat: PROSZE POMOZCIE
w rrzucie blizny pooperacyjnej na przedniej powierzchni uda widoczna jest drobna hypoechogeniczna zmiana sr 3,5 mm
  Temat: PROSZE POMOZCIE
miska

Odpowiedzi: 51
Wyświetleń: 19210

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2017-06-21, 13:28   Temat: PROSZE POMOZCIE
Myslalam ze juz nie bede tu zagladac zebu sie nie denerwowac . Co 3 mc regularnych badan w usg blizny po wycieciu wykryta zmiana hypoechodeniczna o srednicy 2.5 mm za 2 tygodnie zaplanowana operacja wyciecia .Boje sie strasznie ze to jest wznowa w miejscu blizny

[ Dodano: 2017-06-22, 07:43 ]
Czy ktoś tak miał ?
  Temat: PROSZE POMOZCIE
miska

Odpowiedzi: 51
Wyświetleń: 19210

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2016-12-25, 17:01   Temat: PROSZE POMOZCIE
Wiec u mnie chyba coa nie tak mam takie bole glowy i zawroty ze teagedia. Nawet budzac sie w nocy i podnoszac glowe mam takie zawirowania ze poprostu sama nie moge juz wytrzymac ide po swietach na wizyte bo oszaleje myslicie ze cos sie miglo przezucic
  Temat: PROSZE POMOZCIE
miska

Odpowiedzi: 51
Wyświetleń: 19210

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2016-12-19, 20:43   Temat: PROSZE POMOZCIE
Wynik odebrany wartownik czysty :) poszezenie blizny czysto. Noga wciaz boli dziwnie jakos. Ale martwie sie mam strasne zawroty glowy nie wiem skad nie mialam nigdy w nocy podnosze glowe z poduszki to mam takie zawirowania ze tragedia. Dalszego leczenoa nie podjeto za 3mc kontrolne usg przeswietlenie pluc
  Temat: PROSZE POMOZCIE
miska

Odpowiedzi: 51
Wyświetleń: 19210

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2016-12-03, 14:20   Temat: PROSZE POMOZCIE
Zastanawiam sie czy to normalne ze jakos ta noga jak nie moja w sensie sprawnosci dziwnie jakos sama nie wiem czy mial kyos z was usowane wezly pachwinowe ?
  Temat: PROSZE POMOZCIE
miska

Odpowiedzi: 51
Wyświetleń: 19210

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2016-11-27, 19:42   Temat: PROSZE POMOZCIE
To ja juz po boli ale musi:) moze se bolec oby wyniki byly dobre wrocilam do domku z anginka ale kuruje sie
  Temat: PROSZE POMOZCIE
miska

Odpowiedzi: 51
Wyświetleń: 19210

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2016-11-23, 22:19   Temat: PROSZE POMOZCIE
No to sie podleczyłam jutro ide do szpitala trzymajcie kciuki
  Temat: PROSZE POMOZCIE
miska

Odpowiedzi: 51
Wyświetleń: 19210

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2016-11-21, 22:03   Temat: PROSZE POMOZCIE
No i bosko dopadlo mnie przeziebienie a w czwartek szpital no musze wyzdrowoec i to biegusiem
  Temat: PROSZE POMOZCIE
miska

Odpowiedzi: 51
Wyświetleń: 19210

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2016-11-19, 20:16   Temat: PROSZE POMOZCIE
W sumie to trwa prawie 3 mc masz racje wycinwk byl 9 wrzesnia wynik 10 listopada no to skladajac wszystko do kupy 3 miechy bedzie
  Temat: PROSZE POMOZCIE
miska

Odpowiedzi: 51
Wyświetleń: 19210

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2016-11-19, 09:25   Temat: PROSZE POMOZCIE
Ja juz mialam pare narkoz i jakos to znosze budze sie i jest normalnie :) Zajeli sie szybko dzieki mojemu doktorowi :P Wlasnie pewnie po tym wszystkim najgorsze jest czekanie na wynik i pewnomstrach co wyjdzie:( Mam nadzieje ze nie bedzie to trwac jak w przypadku wyciecia zmiany 2 miesiace bo oszaleje. Juz mialam zrobione badania ekg wczoraj i pobrana krew. wiec w czwartek sie zglaszam i w piatek wyciecie. Mi doktorek mowil ze jak dobrze pojdzie to w sobote juz mnie wywali z oddziału :) . Wiecie co jest najlepsze ze doktorek ten moj zapoczatkowal operacje czerniakow i sie w nich sprcjalizuje wiec chyba super ze mam go na miejscu. marcelina 007 a ile czasu jestes juz po usunieciu tego? rozumiem ze nic nie wyszlo i masz swiety spokoj z tym bydlakiem . Wczoraj na konsylium sie troszke usmialam bo lekarz mi powiedzial ze juz nie powinno sie nic dziac i jakos mnie chyba podbudowal psychicznie poza chwila zalamania wieczorem i jakiegos napadu placzu. :mrgreen:

[ Dodano: 2016-11-19, 09:26 ]
a co do czekania 1,5 miesiaca to bez kitu w szolu jestem bo ponoc tu czas gra role tak mi doktorek mowil. I nie wiem czy ja dobrze zrozumialam ze oni maja 6 tygodni na zrobienie wszystkiego
  Temat: PROSZE POMOZCIE
miska

Odpowiedzi: 51
Wyświetleń: 19210

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2016-11-18, 06:29   Temat: PROSZE POMOZCIE
No to wczoraj wyniki odebrane pluca czyste cala reszta tez wiem ze za wczesnie na to zeby sie cieszyc le ....:) Dzis 9 rano konsylium wtorek wyciecie wartownika. Dziewczyny ktora z was miala to paskudztwo na nodze na udzie? jak po wycieciu czy normalnie bede smiga czy wszystko bedzie potem normalne?. Napisze wam po konsylium jak maja sie sprawy
  Temat: PROSZE POMOZCIE
miska

Odpowiedzi: 51
Wyświetleń: 19210

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2016-11-16, 22:16   Temat: PROSZE POMOZCIE
Ale on mi odrazu mowił o usunięciu wartownika. Powiedział że jak będą wyniki i jakie by nie były usówamy go. Ja chodzę do dr. Nagaj ze szczecina jest tu bardzo znany i szanowany.
  Temat: PROSZE POMOZCIE
miska

Odpowiedzi: 51
Wyświetleń: 19210

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2016-11-16, 21:50   Temat: PROSZE POMOZCIE
Jutro o 10 wyniki i nie wiem co dalej . Odbieram rano na 16 biegne prywatnie zeby na spokojnie je omowic bez pospiechu i stresu i napisze wam co i jak. Dziewczyny czy wy majac to boicie sie tak jak ja ?
 
Strona 1 z 2
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group