1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Złożony rak drobnokomórkowy - combined small carcinoma
misiak

Odpowiedzi: 86
Wyświetleń: 30976

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2014-08-13, 12:54   Temat: Złożony rak drobnokomórkowy - combined small carcinoma
Wspaniała wiadomośc. Pozdrawiam.
  Temat: Złożony rak drobnokomórkowy - combined small carcinoma
misiak

Odpowiedzi: 86
Wyświetleń: 30976

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2014-07-14, 15:15   Temat: Złożony rak drobnokomórkowy - combined small carcinoma
Ja na twoim miejscu była bym miła i stanowcza i poprosiła bym o skierowanie na usg, ja tak zwlekałam , i mama miała coraz wiecej powiększony węzeł, aż w koncu dostała skierowanie.
To my troszczymy sie o naszych bliskich i my wiemy chyba lepiej o samopoczuciu chorego.
Tak było w moim przypadku. Teraz wiem, że to co mnie martwi to muszę powiedzieć i zasugerować może jakieś badanie, choc wiem, że lekarze tego nie cierpią. No ale cóż, życie ma sie jedno. Pozdrawiam.
  Temat: Złożony rak drobnokomórkowy - combined small carcinoma
misiak

Odpowiedzi: 86
Wyświetleń: 30976

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2013-08-24, 10:23   Temat: Złożony rak drobnokomórkowy - combined small carcinoma
Moja mama miała też taki kryzys po pierwszej chemii.Wymioty ,bóle brzucha,nie obyło sie bez szpitala,a to były święta.Następna była wmiarę,a początek czwartej powtórka.Wtedy wcale nie jadla.Znowu szpital.HB spadała,dostała krew i to było zakończenie chemii.Miała dostać sześć,niestety była za słaba na kolejne.Tak to już jest, na jedno pomaga na drugie szkodzi.Pozdrawiam.
Zwracajcie uwagę na wyniki krwi,żeby nie dopuścić do nagłego spadku hb.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group