1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak płuca z przerzutem do mózgu - proszę o wsparcie
misiak

Odpowiedzi: 118
Wyświetleń: 39958

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2014-08-04, 15:42   Temat: Rak płuca z przerzutem do mózgu - proszę o wsparcie
Moim zdaniem powinnaś już zapisać tatę do HD. Ja też słyszałam za wcześnie , ale na co za wcześnie? Tu chodzi o pomoc dla chorego . jeśli masz problem z załatwieniem u onkologa skierowania , mozna iść do rodzinnego. W niektórych miejscowościach trzeba czekać, więc spiesz sie. Pozdrawiam.
  Temat: Rak płuca z przerzutem do mózgu - proszę o wsparcie
misiak

Odpowiedzi: 118
Wyświetleń: 39958

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2014-01-01, 13:57   Temat: Rak płuca z przerzutem do mózgu - proszę o wsparcie
Nie jestem wielkim znawcą w sprawie medycyny, ale obserwując moje wyniki kiedy hb miałam 5.2 przy normie 7.4 i żelazo 2 przy normie dużo wyższej, to jedynie byłam śpiaca i nic mi się nie chciało robić, wspomnę, że chodziłam do pracy. Na nic więcej nie narzekałam.HEMOFER mi pomógł innych tabletek nie mogłam brać.
Nie wiem czy tu cos pomoże hematolog ,ale napewno nie zaszkodzi. Ferrytyna jest w normie, umnie też była.Ponoć żelazo w zastrzykach jest lepsze.Problem z nogami może być też po chemii, u mojej mamy tak też jest, ręce też dostały popalić. Może więcej produktów do jedzenia , które mają więcej żelaza.Pozdrawiam.
  Temat: Rak płuca z przerzutem do mózgu - proszę o wsparcie
misiak

Odpowiedzi: 118
Wyświetleń: 39958

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2013-05-13, 11:11   Temat: Rak płuca z przerzutem do mózgu - proszę o wsparcie
Moja teściowa jest przykładem,choc niewiemy na jak dlugo odpuściła choroba cieszymy sie każdym dniem,pozdrawiam i duzo siły życzę w walce z chorobą.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group