1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 6
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Pierwsze Swięta bez bliskich ???
mis123

Odpowiedzi: 170
Wyświetleń: 40450

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2012-11-11, 16:56   Temat: Pierwsze Swięta bez bliskich ???
rozumiem ciebie doskonale..... gdy stanęłam nad grobem mamy a ksiądz rozpoczął mszę słowami "Spieszmy się kochać ludzki tak szybko odchodzą...zostaną po nich buty i telefon głuchy...." zaczęły mi ciurkiem lecieć łzy dobrze że lał deszcz...stałam pod parasolem i zuzyłam chyba z 3 paczki chusteczek.......kupilismy mamie takie piekne biale roze i bylo tyle zniczy.....;((((((((((( niedlugo znow swieta bozegonarodzenia ..... nic nie jest lzej......łatwiej..... a to dopiero poczatek drogi bez niej raptem od 1 rok za soba...... ;(((
  Temat: Pierwsze Swięta bez bliskich ???
mis123

Odpowiedzi: 170
Wyświetleń: 40450

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2012-04-07, 12:24   Temat: Pierwsze Swięta bez bliskich ???
wczoraj na mszy po prostu walczylam z sama soba zeby sie nie rozbecz3c....te wszystkei stacje drogi krzyzowej.... boze....dlaczego i nasi bliscy musieli tak cierpiec dlaczego musieli upadac pod swoim "rakowym" krzyzem a my nie moglismy nic zrobic ;((((((((( bucze dzis caly dzien, ze swieconka wyslalam siostre.....wszystko tak beznadziejne jak ta dzisiejsza pogoda.....;(((((((((
  Temat: Pierwsze Swięta bez bliskich ???
mis123

Odpowiedzi: 170
Wyświetleń: 40450

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2011-12-27, 10:03   Temat: Pierwsze Swięta bez bliskich ???
święta....... to słowo chyba już w naszej rodzinie nie będzie obowiązywać....jest tak nienaturalne......wigilia? boże......;(((((((( wszystko było tak nienaturalne.....poważne, żeby tylko się nie rozpłakać.....siostra nawet nie postawiła dodatkowego nakrycia....poszlam do kuchni i przyniosłam na stół.......tata pierwszy raz w życiu nie przeczytał pisma swiętego.......;(((((((((((((((( a opłatek to szybkie zimne zdrowych i spokojnych...żeby tylko usiąść i zająć się jedzeniem....;((((((((((((((( tata nie chciał żebym szła do domu spać prawie sie poklocilismy....;((((((((((((((( był tam sam w nocy ;(((((((((((((((((((((( brak słów by wyrazić to jaką tragedią jest smierc tak waznej osoby na swiecie....;((((( przeciez byla dla nas calym swiatem filarem rodziny ;(((((((((((((((((((
buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu;(((((((((((((((((((((
  Temat: Pierwsze Swięta bez bliskich ???
mis123

Odpowiedzi: 170
Wyświetleń: 40450

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2011-12-23, 08:41   Temat: Pierwsze Swięta bez bliskich ???
soja napisał/a:
Ten dzień się zbliża coraz bardziej, a mnie coraz bardziej wysiadają nerwy [nooo] :brr: [krzyk] [zalamka] . Totalnie sobie nie radzę :cry: . Ja chcę do mamyyyyy :cry: :cry: :cry: ...................................




ohhh soja jak ja cie rozumiem....;(((((((((((
nie radzę sobie, mój żołądek mimo brania tabletek (przewlekłe zapalenie żołądka), które pomagały...nie dajerady....stres i nerwy robią swoje....
....krzycze na mojego chłopaka o byle co, w pracy siedzę z miną jakbym miała zaraz kogoś zabić....jestem WSCIEKŁA!!!!!! Wściekła, że świat dalej istnieje!!! Ze słońce wstaje i zachodzi, że śnieg sypie za oknem! Na siebie jestem wściekła, że to nie ja zachorowałam...na mamę jestem też, bo obiecałą, że po ślubie siostry (4lata) rzuci te wstrętne papierosy!!!! Na mojego psa jestem wściekła, że w tym roku nie będzie szukał noskiem pod choinką pieskowych smakołyków, które mama nawet mu ładnie wstążeczką zawiązywała ( musieliśmy go w lipcu uśpić ze względu na mamy chorobę ;(((( ) !!!! W hipermarketach najlepiej powyrywałabym tym wszystkim dzieciom zabawki z rąk rodarła w drobny pył i wykrzyczałą im w twarz, że ŚWIĄT NIE MA!!!! NIE POWINNO ICH BYĆ SKORO NIE MA MOJEJ MAMY!!!!!!!!! ;((((((((((((((((( wczoraj obiecałam, że skroję sałatkę....siedziałam i nawet na te cholerne warzywa byłam wściekła, że nie są krojone przez moją mamę! przyszłam dziś do pracy choć nie musiałam...odwlekam powrót do rodzinnego domu jak tylko mogę.....;(((((((((
  Temat: Pierwsze Swięta bez bliskich ???
mis123

Odpowiedzi: 170
Wyświetleń: 40450

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2011-12-21, 09:10   Temat: Pierwsze Swięta bez bliskich ???
za oknem sypie śnieg.....a ja nie mogę się opanować od łez.....;(((((((((((
mama miała mieć w świątecznym czasie kolejną chemię....mówiła, że nie pójdzie, że przełoży bo chce z nami je spędzić.........
nie zdążyła.....;((((((((((((((
....chłopak choć najcudniejszy na świecie,troskliwy...dobry......choć tak bardzo się stara.....nie rozumie.............nie rozumie, że jednego dnia staram się żyć normalnie uśmiecham się...a drugiego już od otwarcia oczu ciekną mi łzy i nie chcą przestać.......... ;((((((
nikt nie zrozumie dopoki sam tego nie przeżyje......
Szefostwo w pracy pytało czy w piątek przychodzę do pracy....przychodzę....bo i po co mam jechać szybciej do domu rodzinnego ;(((((((((( i przedłużać tą mękę......w pracy są dokumenty papiery i czas biegnie szybciej......
mam jedno jedyne marzenie na te święta..... chciałabym, żeby mama przyśniła mi się i w końcu powiedziała, że nie mam się o nią martwić, że jest tam jej dobrze i jest szczęśliwa.....
bo śni mi się taka smutna.....;(((((((((
może wtedy byłoby choć odrobinę łatwiej........
  Temat: Pierwsze Swięta bez bliskich ???
mis123

Odpowiedzi: 170
Wyświetleń: 40450

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2011-12-19, 16:04   Temat: Pierwsze Swięta bez bliskich ???
siedzę w pracy....co rusz gdy przychodzi jakiś klient i żegna się uśmiecha się życzliwie i życzy wesołych świąt....a człowiek musi się uśmiechnąć i życzyć tego samego....a serce z każdym "wesołych... i szalonego sylwestra" pęka...a ja sama mam ochotę rozryczeć się i uciec od tego wszystkiego.... wiecie co chciałabym zrobić gdybym tylko mogła ??? Usiąść przy mamy grobie i nie odchodzić stamtąd ani na minutę i przesiedzieć tam całe te święta.....tam na cmentarzy przynajmniej nie ma uradowanych rodzin, prezentów i całej tej MAGII, która prysła z śmiercią mamy..... ;((((((((((((
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group