1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Niesprawiedliwy los
mis123

Odpowiedzi: 19
Wyświetleń: 8779

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2011-12-09, 13:59   Temat: Niesprawiedliwy los
Sensationel,

moja mama zmarła 30 października 2011 roku, mija powoli drugi miesiąc, ja codziennie zadaję sobie to samo pytanie, kazdy próbuje widząc w jakim jestem stanie na choć odrobinę pomocy i tłumaczy, że przynajmniej już ją nie boli, nie zdążyły jej włoski wypaść...że już jej tam lepiej niż tu na ziemi... ale to nie jest żadne pocieszenie bo pytanie wciąż brzmi DLACZEGO W OGÓLE ZACHOROWAŁA!!!!!?????? Dlaczego ona......;(((( Tylu ludzi nie chce żyć, popełnia samobójstwa, tylu chodzi po ziemi chuligaństwa, przestępców....a tu zabiera nam ten u góry tą najważniejszą i najkochańszą.....
... jestem młoda....widoku ostatnich dni i miesięcy choroby nigdy nie zapomnę... i powiem Ci choć zabrzmi to strasznie: Twoja mama a przede wszystkim TY SAMA miałaś szczęście, że mama nie cierpiała, że dobrze znosiła chemię, że funkcjonowała jak zdrowy człowiek jeżdząc nawet na rowerze..... bo gdy najbliżsi odchodzą...to MY mamy te tragiczne momenty przed oczami....i nikt nie rozumie gdy nie możemy zasnąć w psutym ciemnym pokoju.....

Wierzę, że kiedyś ....że kiedyś zrozumiem, pogodzę się a przede wszystkim będę szczęśliwa na myśl, że miałam najwspanialszą mamę na świecie, dzięki której jestem taka a nie inna, że dzięki niej umiem kochać i okazywać uczucia bliskim...bo tylko ona jedna potrafiła mówić mi dzień w dzień jak bardzo mnie kocha ;(((((((

[ Dodano: 2011-12-09, 14:01 ]
.........a teraz tak strasznie mi tego brakuje ;(((((((((((((((


Życzę Ci kochana tego samego :*
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group