1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Pomocy!!!
milena

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 7024

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-03-05, 13:31   Temat: Pomocy!!!
Witam serdecznie. Byłam u lekarza i nic w sumie się nie dowiedziałam.Miałam robioną próbe tuberkulinową. Wyszła 11mm.Lekarz powiedział ,że prawidłowo i dostałam skierowanie na TK ale dopiero w połowie kwietnia. Nie wiem co myśleć bardzo się martwię.Do tego doszły problemy z nerkami. Muszę zgłosić się do nefrologa (krwiomocz).Może przytoczę dokładny wynik RTG.
Niewielkie zmiany guzkowe dobrze wysycone w szczycie prawym.Poz tym miąższ płucny bez zagęszczeń.jamy opłucnowe wolne.Sylwetka sercowo-naczyniowa w normie.W obrębie tylnego odcinka żebra 8 widoczne wysepka zagszczonego utkania kostnego. To jest wynik drugiego RTG. W pierwszym było napisane ,że zgrubienie opłucnej ale tego wyniku już nie dostałam. Czy może to coś grożnego? Czy to może być grużlica? nie wiem kogo zapytać? Mam małe dziecko więc jeśli to grużlica to ono też może być zarażone? Proszę o jakąś odpowiedż. Dodam że popalam papierosy :oops: Dziękuje.
  Temat: Pomocy!!!
milena

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 7024

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-02-18, 20:54   Temat: Pomocy!!!
Bardzo serdecznie dziękuje za odpowiedż.
  Temat: Pomocy!!!
milena

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 7024

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2009-02-17, 22:02   Temat: Pomocy!!!
Witam i proszę o pomoc.Do lekarza idę w przyszłym tygodniu i bardzo się martwię.Miałam robione RTG klatki i to 2 razy.W wyniku jest napisane niewielkie zmiany guzkowe dobrze wysycone w szczycie prawym miąższ płucny bez zagęszczeń. W obrębie tylnego odcinka żębra 8 widoczne wysepka zagęszczonego utkania kostnego. Proszę co to może oznaczać?
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group