1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Czerniak guzkowy Clark V Breslow 15mm
mf54

Odpowiedzi: 113
Wyświetleń: 74308

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2017-03-22, 14:15   Temat: Czerniak guzkowy Clark V Breslow 15mm
Wiosna zaczęła się tragicznie. Rafał ::rose:: i Syla ::rose::
Nie wiem czy jej bliscy czytają ten wątek. Jeżeli czytają, to nasze wpisy pokażą jak była lubiana i kochana w tym klubie.
W moim wątku:
Listopad
Cytat:

mf54, witam w ( wątpliwym ) klubie Clarka V. Oj żeś zawalił chłopie że tak długo zwlekałeś no ale cóż teraz musisz jak najprędzej nadrobić stracony czas i zacząć celowe leczenie , co do chemii rozumiem Cię Na początku swojej choroby też miałam takie nastawienie,też się jej panicznie bałam wręcz była wrogiem - teraz traktuję ją jak wybawienie.

Styczeń
Cytat:

mf54, piszesz że po wątku impresji nie masz złudzeń co do swojego dalszego losu...nie możesz tak myśleć, każdy organizm jest inny, statystyki statystykami a tak naprawdę to TY i TWOJE nastawienie odgrywa ogromną rolę!!! Proszę nie sugeruj się wątkami ze smutnym zakończeniem..popatrz na mnie mam Clark V, Breslow 1,5, od września mam przerzuty do mózgu,wątroby,płuc,kręgosłupa... wszędzie...już dawno powinnam nie żyć, a tak bardzo kocham życie że nie wyobrażam sobie że miałabym sie poddać lub nie być nastawiona na walkę ba wojnę ! nie powiem że jest mi lekko, ale każdego dnia trzeba walczyć z wrogiem.

i 3 luty dała mi reprymendę
Cytat:

wkurza mnie mówienie że chemia zabija bo zazwyczaj wypowiadają się osoby które nigdy z jakąkolwiek chemią styczności nie miały...
Ja na swoim przykładzie powiem że chemia jeśli nie uleczy nas z czerniaka to przynajmniej przedłuży życie.

Smutna wiadomość, że z takim optymizmem do życia odeszła...
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group