1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 6
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak gruczołowy pluca prawego z przerzutem do węzła nadobojcz
megi88

Odpowiedzi: 114
Wyświetleń: 31378

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2019-08-06, 15:15   Temat: Rak gruczołowy pluca prawego z przerzutem do węzła nadobojcz
halka, zdjęcie jest nieczytelne. Musisz dodać jako załącznik.
Pozdrawiam.
  Temat: Rak gruczołowy pluca prawego z przerzutem do węzła nadobojcz
megi88

Odpowiedzi: 114
Wyświetleń: 31378

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2019-07-31, 12:28   Temat: Rak gruczołowy pluca prawego z przerzutem do węzła nadobojcz
halka, powodzenia! Trzymamy kciuki :)
  Temat: Rak gruczołowy pluca prawego z przerzutem do węzła nadobojcz
megi88

Odpowiedzi: 114
Wyświetleń: 31378

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2019-06-05, 09:08   Temat: Rak gruczołowy pluca prawego z przerzutem do węzła nadobojcz
Na to biodro może powinnas mieć radioterapię? Ona oprócz zabijania komórek nowotworowych ma efekt przeciwbólowy.
  Temat: Rak gruczołowy pluca prawego z przerzutem do węzła nadobojcz
megi88

Odpowiedzi: 114
Wyświetleń: 31378

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2019-02-17, 11:22   Temat: Rak gruczołowy pluca prawego z przerzutem do węzła nadobojcz
halka, tata nie jest nim leczony, ponieważ jest narazie na etapie I linii i miał negatywny wynik PDL-1, który determinuje zastosowanie immunoterapii w I linii. Ale była taka opcja po prostu nie mogliśmy z niej skorzystać.
  Temat: Rak gruczołowy pluca prawego z przerzutem do węzła nadobojcz
megi88

Odpowiedzi: 114
Wyświetleń: 31378

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2019-02-16, 11:15   Temat: Rak gruczołowy pluca prawego z przerzutem do węzła nadobojcz
halka, Atezolizumab jest z tego co wiem refundowany od stycznia, więc nie jest pewnie jeszcze dostępny w wielu ośrodkach. Nie wiem skąd jesteś, ale wiem gdzie we Wrocławiu jest już dostępny - w szpitalu wojskowym. Z tego co czytałam to jest to bardzo obiecujący lek. Mój tata jest leczony w tym szpitalu więc jakbyś chciała coś więcej wiedzieć to pisz. Trzymaj się!
  Temat: Rak gruczołowy pluca prawego z przerzutem do węzła nadobojcz
megi88

Odpowiedzi: 114
Wyświetleń: 31378

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2019-01-18, 10:09   Temat: Rak gruczołowy pluca prawego z przerzutem do węzła nadobojcz
halka, ja nie mam raka, a ostatnio też mocno się uderzyłam w głowę. Długo mnie bolało i miałam guza. Też panikowałam, że mam krwiaka czy coś. Poszłam do neurologa i dostałam skierowanie na TK głowy. Nic nie wykazało. Nie panikuj! :)
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group