1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Guz płuca z naciekami
megi88

Odpowiedzi: 78
Wyświetleń: 27001

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2019-03-08, 10:29   Temat: Guz płuca z naciekami
Monika86, też jestem w temacie, bo ćwiczę a kwestię odżywek konsultowałam z dwoma onkologami i wypowiedzieli się pozytywnie. Sama odżywka to głównie izolat różnych białek, a przy chorobie nowotworowej zaleca się dietę bogatą w białko. Oczywiście trzeba czytać składy.
  Temat: Guz płuca z naciekami
megi88

Odpowiedzi: 78
Wyświetleń: 27001

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2019-03-07, 14:12   Temat: Guz płuca z naciekami
Córka40, bardzo fajnie na podbicie hemoglobiny robi sok z buraków (najlepiej kiszonych). Mojemu tacie po chemii dajemy codziennie jedną butelkę do wypicia i widać efekty w wynikach badań. Co do leukocytów to tata dostaje sterydy (encotron), może popytaj lekarza. Nutridrinki są wyjątkowe niedobre i jakoś męczy go to picie, ale rozmawiałam z lekarką i zamiast tego robię mu shaki białkowe z odzywek sprzedawanych dla osób aktywnych fizycznie. Jest wiele smaków do wyboru i zdecydowanie jest to smaczniejsze.
Pozdrawiam!
  Temat: Guz płuca z naciekami
megi88

Odpowiedzi: 78
Wyświetleń: 27001

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2019-02-03, 17:35   Temat: Guz płuca z naciekami
Córka40, a to przepraszam, bo nie przeczytałam całego wątku. Widziałam tylko wcześniejsze posty marzena66, że jest progresja mimo leczenia.
  Temat: Guz płuca z naciekami
megi88

Odpowiedzi: 78
Wyświetleń: 27001

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2019-02-03, 12:29   Temat: Guz płuca z naciekami
Córka40, z tego co się orientuję to w Polsce nie jest zatwierdzona immunoterapia dla raka drobnokomórkowego. Czytałam ostatnio, że w w sierpniu w USA zatwierdzili leczenie nivolumabem dla pacjantów z drobnokomórkowym rakiem płuc,u których nastąpiła progresja po wcześniejszym leczeniu chemioterapią. Wydaje mi się, że może w związku z tym w Polsce są gdzieś badania kliniczne nad tym lekiem. Warto by było poszukać, szczególnie, że mama źle odpowiedziała na chemię.
Życzę powodzenia!
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group