1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Czerniak złośliwy, Clark II, Breslow 0,55 mm
maxdata26

Odpowiedzi: 50
Wyświetleń: 30043

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2010-08-04, 14:37   Temat: Czerniak złośliwy, Clark II, Breslow 0,55 mm
A może te nasze stany podgorączkowe wynikają ze stanu emocjonalnego? Ja jak się zdenerwuję lub jak wypiję kawę to nawet mam 38,3. Pamiętam jak spadł samolot w Smoleńsku to miałam 38.6. Tak mi było gorąco! Jest to strasznie dziwne. Ja już miałam mnóstwo badań i nic nie wyszło. Najgorzej było w grudniu jak dowiedziałam się o chorobie taty (szpiczak mnogi + niewydolność nerek). Miałam cały czas 38 i wszystko mnie parzyło (ubranie, kołdra). Potem dostałam półpaśca po raz drugi. Zgłosiłam się do lekarza to szukał przyczyny czemu 2 raz półpasiec i gorączki/ stany podgorączkowe. Stwierdził doktor, że to silny stres. A może naprawdę taka nasza uroda? :-)
  Temat: Czerniak złośliwy, Clark II, Breslow 0,55 mm
maxdata26

Odpowiedzi: 50
Wyświetleń: 30043

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2010-08-04, 14:06   Temat: Czerniak złośliwy, Clark II, Breslow 0,55 mm
Cześć Dziewczyny, jak się czujecie? Mam identyczne objawy. Niesamowity zbieg okoliczności! Napiszcie jak się czujecie i czy wszystkie badania macie w normie? Gontcha i Eliza mam to samo co Wy tylko jestem przed całą diagnostyką i wizytą u onkologa. W piątek mam zdjęcie szwów po wycięciu blizny, usg węzłów, jamy brzusznej i piersi. Węzły powiększone na szyi i pod prawą pachą. Zaczynam zwiedzanie i czekanie w piątek. Pozdrawiam bardzo serdecznie i dziękuję za opisy. Widzę, że nie jestem sama.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group