1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 23
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: guz w kosci krzyzowej - pacjent 65 lat
matamata

Odpowiedzi: 124
Wyświetleń: 50899

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2010-09-15, 21:02   Temat: guz w kosci krzyzowej - pacjent 65 lat
sel - trzymam kciuki za tatę!

oby szybko nabierał sił
  Temat: guz w kosci krzyzowej - pacjent 65 lat
matamata

Odpowiedzi: 124
Wyświetleń: 50899

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2010-08-19, 22:07   Temat: guz w kosci krzyzowej - pacjent 65 lat
sel - trzymam kciuki za twojego tatę
widzę, że dzielnie prze do przodu! oby tak dalej!
  Temat: guz w kosci krzyzowej - pacjent 65 lat
matamata

Odpowiedzi: 124
Wyświetleń: 50899

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2010-05-17, 09:23   Temat: guz w kosci krzyzowej - pacjent 65 lat
hej, Sel!
czyli u Was nadal nie ma pewności czy to szpiczak?
Mam nadzieję, że Tata poradzi sobie z choróbskiem...

cleo - co stosowaliście zamiast morfiny? my teraz też stopniowo zmniejszamy dawkę, może Mama bedzie wtedy mniej senna..
  Temat: guz w kosci krzyzowej - pacjent 65 lat
matamata

Odpowiedzi: 124
Wyświetleń: 50899

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2010-04-07, 15:26   Temat: guz w kosci krzyzowej - pacjent 65 lat
ale jak często się zdarzają te powikłania? może jest tak jak z wszelkimi lekami - masa wypisanych mozliwych powikłań, a zwykle nie zdarzają się żadne albo te najlżejsze..? moze gdzieś są informacje jak często powodują głuchotę?

Oby Tata dobrze znosił to leczenie - i co najważniejsze - żeby było skuteczne!
  Temat: guz w kosci krzyzowej - pacjent 65 lat
matamata

Odpowiedzi: 124
Wyświetleń: 50899

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2010-04-07, 13:59   Temat: guz w kosci krzyzowej - pacjent 65 lat
ten PABI DEXAMETHASON to sterydy - u nas wychodzi tego 21 tabletek na tydzień

CLEXANE - przeciwzakrzepowe
my mamie sami dajemy (albo brat, albo ja)

O reszcie leków nie mam zielonego pojęcia....

Szkoda, że nie ma stuprocentowego wyniku, ale myślę, że lepiej próbować cokolwiek niż nic...

Trzymam kciuki!
  Temat: guz w kosci krzyzowej - pacjent 65 lat
matamata

Odpowiedzi: 124
Wyświetleń: 50899

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2010-03-24, 20:35   Temat: guz w kosci krzyzowej - pacjent 65 lat
Dobrze słyszeć (czytać ;) ), że z Tatą lepiej!!

Mój chodzi do przedszkola od marca. Pani dyrektor okazała się bardzo ludzka i jak tylko zwolniło się miejsce to przyjęła mojego małego (wcześniej zajmowała się nim Mama moja)
  Temat: guz w kosci krzyzowej - pacjent 65 lat
matamata

Odpowiedzi: 124
Wyświetleń: 50899

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2010-03-24, 17:36   Temat: guz w kosci krzyzowej - pacjent 65 lat
Trzymam kciuki za wyniki!!

Mój Antek 3 lata będzie miał w maju :)
  Temat: guz w kosci krzyzowej - pacjent 65 lat
matamata

Odpowiedzi: 124
Wyświetleń: 50899

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2010-03-23, 21:01   Temat: guz w kosci krzyzowej - pacjent 65 lat
Oj, jeszcze zapalenie płuc się przypałetało! niedobrze! zdrowia dla taty!

To oczekiwanie na diagnozę chyba najgorsze jest - ta wielka niewiadoma... :roll:

dobrze, że jest to forum, że człowiek tak nie jest z tym sam, że są osoby, które to rozumieją...

Tata z Wami mieszka?

Ile ma synek? Mój ma prawie 3 lata :)
  Temat: guz w kosci krzyzowej - pacjent 65 lat
matamata

Odpowiedzi: 124
Wyświetleń: 50899

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2010-03-16, 20:32   Temat: guz w kosci krzyzowej - pacjent 65 lat
I co u Was?
  Temat: guz w kosci krzyzowej - pacjent 65 lat
matamata

Odpowiedzi: 124
Wyświetleń: 50899

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2010-03-08, 19:43   Temat: guz w kosci krzyzowej - pacjent 65 lat
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
  Temat: guz w kosci krzyzowej - pacjent 65 lat
matamata

Odpowiedzi: 124
Wyświetleń: 50899

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2010-03-08, 19:03   Temat: guz w kosci krzyzowej - pacjent 65 lat
udawajcie, że was w domu nie ma ;)

sel- czy twoj tata przed przyjęciem musiał jechać na badania??
  Temat: guz w kosci krzyzowej - pacjent 65 lat
matamata

Odpowiedzi: 124
Wyświetleń: 50899

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2010-03-07, 22:36   Temat: guz w kosci krzyzowej - pacjent 65 lat
a ten sąsiad stary jakiś? bo jak młody i przystojny to niech odwiedza ile chce :lol:

sel - obie będziemy mieć stresa we wtorek! ale ja tam jestem dobrej myśli - nic innego mi nie zostało :roll:
  Temat: guz w kosci krzyzowej - pacjent 65 lat
matamata

Odpowiedzi: 124
Wyświetleń: 50899

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2010-03-06, 20:50   Temat: guz w kosci krzyzowej - pacjent 65 lat
zuza - ale się uśmiałam z tego sąsiada - już normalnie go widzę z tymi ciężarkami :lol:

sel - my też przejdziemy na te pabi - na razie mamy sterydy w zastrzykach (dexaven)

już się zgubiłam - czyli u was szpiczak czy nie? czy po tym badaniu stwierdzą?

Trzymam kciuki!
  Temat: guz w kosci krzyzowej - pacjent 65 lat
matamata

Odpowiedzi: 124
Wyświetleń: 50899

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2010-03-03, 19:50   Temat: guz w kosci krzyzowej - pacjent 65 lat
sel - moja mama miała szpik pobierany z mostka (kręgosłup ma zbyt uszkodzony, nawet by nie mogła przybrać odpowiedniej pozycji) i mówiła że nie bolało

tzymam kcuki żeby u was się wyjasniło! my jeszcze nie mamy wyników ani z moczu, ani ze szpiku
  Temat: guz w kosci krzyzowej - pacjent 65 lat
matamata

Odpowiedzi: 124
Wyświetleń: 50899

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2010-02-24, 22:44   Temat: guz w kosci krzyzowej - pacjent 65 lat
zufed napisał/a:
Co do stolca, badanie na krew utajoną ze szpiczakiem związku nie ma, ale pozwoli nam stwierdzić, czy w jelicie nie ma jakiegoś procesu przebiegającego z uszkodzeniem błony śluzowej (stad obecność krwi) takich jak np.proces nowotworowy albo wrzodu żołądka itp.



to mam nadzieję, że obecność krwi to z wrzodów (bo miała - kiedyś)

Jutro napiszę te wszystkie leki, które mama ma dostać (oprócz tych napisanych wyżej)
jakieś zastrzyki na d.

Tą kolonoskopię ma mieć pod narkozą. Choć wszyscy tak na prawdę najbardziej się boimy transportu...

Jeśli w przewodzie pokarmowym nic nie znajdą to wtedy będzie to badanie szpiku. Choć moja mama już jak o kolejnych badaniach słyszy to ma świeczki w oczach.. Cierpi bardzo :(

zu - a Tobie bardzo utrudnia funkcjonowanie ten mięsak? W sensie czy ból i inne objawy bardzo dają się we znaki?

selgross - mówisz o tym scynto...(nie pamiętam nazwy)? my już dobową zbiórkę moczu mamy za sobą - wyniki w piątek
to scynto też nas czeka

Dobrze, że Twój tata dzielnie się trzyma! Będę kciuki trzymać, żeby leczenie przyniosło jak najlepsze skutki.

Oby u mojej mamy jednak to był właśnie szpiczak!
 
Strona 1 z 2
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group