1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Czerniak T2a
masza41

Odpowiedzi: 101
Wyświetleń: 29212

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2017-06-05, 10:33   Temat: Czerniak T2a
Witaj Megan 49
Ja osobiście miałam dziada na brodzie i podobnie jak Twojemu mężowi onkolog powiedział mi, że nie wycina się węzłów wartowniczych, ponieważ jest to głowa.
Od pierwszego onkologa dostałam tzw. kartę konsultacyjną, na której to we wnioskach było tylko jedno zdanie żeby dociąć marginesy. Natomiast badania miałam zrobić w bliżej nie określonym przez onkologa czasie, a skierowania na nie załatwić u lekarza rodzinnego. Karta DILO została przez tego lekarza "zamknięta" - koniec leczenia.
Ja napisałam do profesora Rutkowskiego (tak chwalonego na tym forum) i zostałam zaproszona do Warszawy do CO i teraz się tam leczę, mimo że mieszkam na Śląsku.
Miałam oznaczonego wartownika, dociętą bliznę, wycięte 2 węzły wartownicze, oraz zrobiony komplet badań - wszystko na miejscu w Warszawie.
Węzły wartownicze wycięte miałam na szyi, ale w przypadku głowy z tego co się orientuje różnie to bywa. Kolega zmianę miał z tyłu głowy, a węzeł wartowniczy w okolicach obojczyka.
pozdrawiam
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group