1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 11
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: obertas - komentarze
marzena66

Odpowiedzi: 244
Wyświetleń: 90712

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2015-10-09, 10:47   Temat: obertas - komentarze
[yee]
  Temat: obertas - komentarze
marzena66

Odpowiedzi: 244
Wyświetleń: 90712

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2015-10-08, 06:54   Temat: obertas - komentarze
obertas napisał/a:
Ludzie mówią "było, minęło", ale to nie działa.


Są ludzie, którzy potrafią przejść do porządku dziennego, są ludzie, którzy mają nerwy ze stali, są ludzie, którzy nie rozpamiętują, sama znam takich osobiście, nawet po traumatycznych przeżyciach potrafią nie oglądać się za siebie. My zaś jesteśmy widocznie tą częścią społeczeństwa która ma miękkie serce, jest wrażliwa, empatyczna i nam jest trudniej powiedzieć "było minęło", żyć tylko przyszłością bądź teraźniejszością. Chyba do większości z nas Twój cytat pasuje jak ulał.

obertas, życzę Ci żebyś złapał pion, żeby promyk słońca wkradały się do Twojego serca a uśmiech choć od czasu do czasu pojawiał się na Twojej twarzy.

pozdrawiam
  Temat: obertas - komentarze
marzena66

Odpowiedzi: 244
Wyświetleń: 90712

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2015-09-17, 07:01   Temat: obertas - komentarze
obertas,

Szerokiej i bezpiecznej drogi z naładowaną energią do dalszego życia. Chwytaj wiatr w skrzydła i odradzaj się jak ten Feliks z popiołu.

pozdrawiam poetycko piszącego Obertasa.
  Temat: obertas - komentarze
marzena66

Odpowiedzi: 244
Wyświetleń: 90712

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2015-09-15, 13:43   Temat: obertas - komentarze
obertas napisał/a:
Mam Feniksa w garści.
Zanim zamienił się w popiół wyszeptał mi tajemnicę swą: daj się kochać, kochaj i żyj.
A odrodzisz się jak Feniks z popiołów.
:uhm!: :okok"
  Temat: obertas - komentarze
marzena66

Odpowiedzi: 244
Wyświetleń: 90712

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2015-07-16, 20:40   Temat: obertas - komentarze
obertas,

obertas napisał/a:
Raźniej na duszy się robi, gdy myśl o spotkaniu w Żegiestowie zawita.


Na pewno tam poczujesz się dobrze, choć nigdy nie byłam ale wyobrażam sobie, że przebywając z osobami o podobnym doświadczeniu jest łatwiej nam na duszy, sercu, tam Cię przytulą, zaopiekują się, dadzą szanse na wylanie bólu i pocieszą. Myślę, że to będzie dla Ciebie dobre miejsce.
obertas napisał/a:
Jeszcze trochę i sam siebie nie poznam.
Schowany za brodą.

A może czas to obciachać, żeby dać szansę na powolne kroki do dźwigania się, musisz masz dla kogo.

Mocno przytulam i trzymam mocno kciuki żebyś się podniósł.
  Temat: obertas - komentarze
marzena66

Odpowiedzi: 244
Wyświetleń: 90712

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2015-07-02, 06:30   Temat: obertas - komentarze
:/pociesza:/
  Temat: obertas - komentarze
marzena66

Odpowiedzi: 244
Wyświetleń: 90712

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2015-06-28, 07:45   Temat: obertas - komentarze
obertas,

Trudno cokolwiek napisać. Straciłam rok temu mamę, którą się opiekowałam do końca, o mało nie straciłam męża, też jest chory, dziadek obecnie zmaga się z rakiem płuc, żyję w ciągłym strachu, więc myślę, że choć trochę Cię rozumiem.
Jednym pomaga ucieczka od tego forum, żeby już nie myśleć o tej straszniej chorobie inni wciąż tu trwają, bo są wśród ludzi takich jak my. Mnie bardzo pomaga obecność tutaj, taka moja psychoterapia, jestem wśród ludzi, którzy czują to co ja, czują ten wewnętrzny ból, rozpacz, wiem przez to forum, że nie jestem sama ze swoją rozpaczą, może i Tobie uczestnictwo w forum, pomoc innym w jakimś stopniu pomoże.

Bardzo mocno trzymam kciuki, żebyś choć trochę stanął silnie na nogi, byłam "czytaczem" Waszej historii i wiem ile przeszliście razem w tej Waszej pięknej miłości.

Gorąco pozdrawiam.
  Temat: obertas - komentarze
marzena66

Odpowiedzi: 244
Wyświetleń: 90712

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2015-06-22, 16:01   Temat: obertas - komentarze
obertas,

Nie wiem kiedy ale pewnie jeszcze długo, długo będzie źle i niedobrze ale przyjdzie kiedyś ten lepszy czas. Piękne jak tak mocno kochamy, smutne jak kogoś od tej pięknej miłości zabraknie a my musimy żyć dalej ale już sami.

Trzymaj się.
  Temat: obertas - komentarze
marzena66

Odpowiedzi: 244
Wyświetleń: 90712

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2014-12-10, 23:40   Temat: obertas - komentarze
Nie patrz czy książkowe objawy są czymś zwiastującym. Żyj dniem dzisiejszym. Nie na wszystko mamy wpływ niestety.

Dużo siły dla Was.
  Temat: obertas - komentarze
marzena66

Odpowiedzi: 244
Wyświetleń: 90712

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2014-12-07, 20:24   Temat: obertas - komentarze
" Ile znieść zdołam?
Wyjścia nie mam- zniosę wszystko."

Zniesiesz wszystko, będzie boleć serce i dusza ale zniesiesz. Nie wiem skąd czerpiemy siły ale mamy w sobie ogromne jej pokłady jak trzeba.

Czytam Waszą historię i wiem, że dla miłości zrobi się wszystko, ja mdlałam na widok męża pod tymi aparaturami szpitalnymi, wstawałam i robiłam dalej, bo kocham Go tak jak Ty swoją Dziewczynę. Czy można kochać za bardzo? ja też sobie zadaje to pytanie, można a jak kocha się tak mocno to jest wtedy chyba ciężej to wszystko przechodzić, choć nie wiem czy mam rację.

Kochaj z całych sił, Dziewczyna to czuje.
:tull:
  Temat: obertas - komentarze
marzena66

Odpowiedzi: 244
Wyświetleń: 90712

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2014-11-24, 07:58   Temat: obertas - komentarze
Obertas, mama miała inny typ nowotworu ale też towarzyszyły temu straszne bóle nóg i ręki. Każda czynność wokół Niej to było wyzwanie. Każdy dotyk, niesamowity ból. Za radą hospicjum jak układałam mamę w odpowiednie strony to podkładałam poduszki między nogami, pod nogi. To dawało ulgę tylko jak się nie ruszała, jak ją dotykałam, przewracałam to niestety nie dało rady opanować bólu. Tłumaczyli mi, że mięśnie bolą od bezruchu, od leżenia, zastają się, przykurczają.

Bardzo współczuję, wiem jaka to trudna walka o najbliższą osobę, dużo siły, pozdrawiam.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group