1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Małgosia81 - komentarze
marzena66

Odpowiedzi: 78
Wyświetleń: 27259

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2016-09-28, 22:35   Temat: Małgosia81 - komentarze
Małgosia :tull:
  Temat: Małgosia81 - komentarze
marzena66

Odpowiedzi: 78
Wyświetleń: 27259

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2015-09-26, 13:19   Temat: Małgosia81 - komentarze
Nie tak to wszystko powinno wyglądać. Rodzimy się, żyjemy i wiemy, że kiedyś odejdziemy ale dlaczego to tak boli, dlaczego cierpimy wszyscy, osoba odchodząca i cała rodzina, która temu procesowi towarzyszy, dlaczego w cierpieniu, bólu. Ciepią nasze dzieci patrząc na odchodzącą mamę/tatę, babcię/dziadka. Cała ta trauma, choć wiemy, że taki jest koniec naszej drogi na tej ziemi odbija się w jakiś sposób na naszym dalszym życiu, na naszych nocach i dniach. To tylko takie pytania bez odpowiedzi, bo to niedawno przechodziłam i wiem a teraz przechodzą to następne osoby a ja każdego z nich rozumiem i wiem jak cierpią Ich ciała, dusza, serca.

Małgosiu przesyłam Ci mnóstwo sił i tych fizycznych i tych psychicznych.
  Temat: Małgosia81 - komentarze
marzena66

Odpowiedzi: 78
Wyświetleń: 27259

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2015-07-21, 05:30   Temat: Małgosia81 - komentarze
Małgosia81,

Cieszę się razem z Tobą, ważne że mama jest zadowolona, że macie pomoc tak wspaniałą w postaci HD, to takie ważne przynajmniej obie czujecie się zaopiekowane.

Pozdrawiam
  Temat: Małgosia81 - komentarze
marzena66

Odpowiedzi: 78
Wyświetleń: 27259

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2015-07-01, 21:30   Temat: Małgosia81 - komentarze
Małgosia81,

Każdego z nas w tym trudnym czasie dopadają chwile złości, niemocy, żalu a po chwili dźwigamy się i działamy od nowa. To trudna lekcja do zaliczenia ale ktoś z nas musi tych naszych kochanych rodziców wspierać, pomagać tak jak Oni kiedyś nami się opiekowali, ktoś musi przeprowadzić ich na tą drugą stronę. Wiem, że Ci ciężko, masz prawo do niemocy, może zrób sobie dzień wolny od problemów, jeśli możesz żeby naładować akumulatory.

Bardzo gorąco Cię pozdrawiam i przesyłam mnóstwo sił :tull:
  Temat: Małgosia81 - komentarze
marzena66

Odpowiedzi: 78
Wyświetleń: 27259

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2015-04-07, 22:14   Temat: Małgosia81 - komentarze
Małgosia81,

Małgosia81 napisał/a:
już chyba i ona wyczuwa coś złego, już nie chce walczyć

Rób wszystko, żeby nie bolało jak pomożesz w tym mamie to polepszy się Jej psychika i może wróci chęć do walki.

Małgosia81 napisał/a:
gaśnie....a ja razem z nią


Wiesz jaka to choroba i z czym się wiąże ale właśnie Ty teraz nie możesz gasnąć tylko musisz być silna dla mamy, teraz Twoja siła jest Jej najbardziej potrzeba.

Mocno przytulam i przykro, że przez to przechodzicie.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group