1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 8
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak jelita grubego i meta do wątroby
marzena66

Odpowiedzi: 393
Wyświetleń: 187810

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2015-09-29, 08:20   Temat: Rak jelita grubego i meta do wątroby
Małgosia81,

Zrobiłaś wszystko co mogłaś i najważniejsze pomogłaś godnie przejść mamie na tą drugą stronę. Niech mama teraz będzie Twoim osobistym aniołem stróżem. W Twoim sercu i myślach niech pozostanie na zawsze.

Trzymaj się wspaniała bohaterko. :tull:
  Temat: Rak jelita grubego i meta do wątroby
marzena66

Odpowiedzi: 393
Wyświetleń: 187810

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2015-09-27, 17:56   Temat: Rak jelita grubego i meta do wątroby
Małgosia81,

Bardzo, bardzo mi przykro. Jesteś wspaniałą córką i mama to czuła i wiedziała, oddałaś mamie całą siebie i godnie przeprowadziłaś Ją na drugą stronę. Już nie cierpi, masz swojego Anioła, który Tobą się teraz zaopiekuję. Byłaś dzielna, cierpliwa i wytrwała. Teraz mama pozostanie w Twojej pamięci na zawsze.
Mocno Cię przytulam i przyjmij najszczersze wyrazy współczucia ::rose::
  Temat: Rak jelita grubego i meta do wątroby
marzena66

Odpowiedzi: 393
Wyświetleń: 187810

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2015-09-27, 09:33   Temat: Rak jelita grubego i meta do wątroby
Małgosia81,

Trzymaj się, zwilżaj usta tak jak robisz i nie zakłócaj mamie odchodzenia, bo może być to już ten proces. Cierpicie w tej chwili dwie Ty i Beataso, obje przeżywacie trudny czas a my możemy być myślami z Wami i mocno przytulamy do serca, żeby to cierpienie było jak najlżejsze i dla Waszych mam i dla Was.

Bądź silna na tyle na ile potrafisz. :tull:
  Temat: Rak jelita grubego i meta do wątroby
marzena66

Odpowiedzi: 393
Wyświetleń: 187810

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2015-09-26, 10:49   Temat: Rak jelita grubego i meta do wątroby
Małgosia81,

Nie chcę być złym prorokiem, nie chcę straszyć ale nie ładnie to wygląda. Pamiętam jak moja mama w ostatnim czasie miała takie omdlenia, wrrr nie odganiamy te myśli. Może mama ma słabe wyniki i trochę podreperują w szpitalu i na jakiś czas znowu nabierze sił, tylko na ile i jakim kosztem. Nie chce Cię dołować, piszę z moich obserwacji. W szpitali moja mama też ciągle wyrywała sobie kroplówki, cewniki, sondę z nosa, straszne to było. Bądź silna na ile potrafisz.

Życzę dużo sił i mocno przytulam.
  Temat: Rak jelita grubego i meta do wątroby
marzena66

Odpowiedzi: 393
Wyświetleń: 187810

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2015-09-24, 19:36   Temat: Rak jelita grubego i meta do wątroby
Małgosia81 napisał/a:
NIE BOLI.....

To Małgosiu najważniejsze. A leków pilnuj, bo nasi chorzy często o nich zapominają, albo nie chcą a może wypadną z ręki lub wyplują jak się odwrócimy na moment.

Pozdrawiam ciepło.
  Temat: Rak jelita grubego i meta do wątroby
marzena66

Odpowiedzi: 393
Wyświetleń: 187810

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2015-09-23, 22:11   Temat: Rak jelita grubego i meta do wątroby
Małgosia81,

Wątroba się wyłącza, zażółcone gałki oczne mogą o tym świadczyć, senność też jest powodem osłabienia wątroby. Odczuwa mama ból, ciągnie na wymioty i stąd pewnie niechęć do jedzenia a oczy by jadły, nie ma co wmuszać. Może jakieś kisiele, budyń, coś płynnego, niech pije dużo jak może. Przykro mi, że idzie w złym kierunku. Mocno przytulam :tull:
  Temat: Rak jelita grubego i meta do wątroby
marzena66

Odpowiedzi: 393
Wyświetleń: 187810

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2015-04-20, 22:09   Temat: Rak jelita grubego i meta do wątroby
Małgosia81,

Jeśli lekarze są jeszcze w stanie choć trochę podreperować zdrowie mamy, to te parę dni lepiej jak jest pod Ich opieką. Czasami zabranie o jeden dzień za wcześniej i już masa niewiadomych nas dopada i bezradność.

pozdrawiam
  Temat: Rak jelita grubego i meta do wątroby
marzena66

Odpowiedzi: 393
Wyświetleń: 187810

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2015-03-12, 21:51   Temat: Rak jelita grubego i meta do wątroby
Małgosia81,

W jakiś sposób zachęcaj mamę do jedzenia. Niech je często a po trochu, może nutridrinki, może ma jakieś zachcianki "jedzeniowe" to je spełniaj, żeby tylko coś podjadała, bo później będą problemy z chemią. Dość, że chemia osłabia to jeszcze niejedzenie zrujnuje organizm.

Pozdrawiam
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group