1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 9
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak gruczołowy pluca prawego z przerzutem do węzła nadobojcz
marzena66

Odpowiedzi: 114
Wyświetleń: 31378

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2019-10-24, 19:55   Temat: Rak gruczołowy pluca prawego z przerzutem do węzła nadobojcz
zaniedbała,

Nie mam. Nie każdy pisze pw z Administracją. Też się martwię jak kazdy z Was ale trzeba uszanowac milczenie na wątku.
  Temat: Rak gruczołowy pluca prawego z przerzutem do węzła nadobojcz
marzena66

Odpowiedzi: 114
Wyświetleń: 31378

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2019-10-12, 21:38   Temat: Rak gruczołowy pluca prawego z przerzutem do węzła nadobojcz
Dziewczyny wiem, że się martwicie, ja również ale prosze uszanować milczenie naszej Halki a przede wszystkim nie pisać w wątku o swoich złych przeczuciach bo raczej to nie jest miejsce żeby w ten sposób pisać i nie stosujemy tego na tym forum.
  Temat: Rak gruczołowy pluca prawego z przerzutem do węzła nadobojcz
marzena66

Odpowiedzi: 114
Wyświetleń: 31378

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2019-08-18, 13:22   Temat: Rak gruczołowy pluca prawego z przerzutem do węzła nadobojcz
halka napisał/a:
Obojetnie chca to robic niech robia.

Oczywiście kochana, jeśli lekarze proponują leczenie, bierz garściami. Gorzej by było jakby powiedzieli koniec, tak wiemy, że wciąż piłka w grze,.
halka napisał/a:
Usciskalabym Was chetnie.

To my ściskamy z całych sił i przekazujemy, pozytywną energię.

powodzenia.
  Temat: Rak gruczołowy pluca prawego z przerzutem do węzła nadobojcz
marzena66

Odpowiedzi: 114
Wyświetleń: 31378

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2019-08-13, 22:42   Temat: Rak gruczołowy pluca prawego z przerzutem do węzła nadobojcz
halka napisał/a:
na Komisje OUN ..........Prawdopodobnie naswietlanie calej glowy.

Tak jak są zmiany w OUN to zastosują naświetlania.
halka napisał/a:
Tomografu pluc. Tez progresja ,rozmiary tragicznie wieksze.Lewe pluco jedynie tylko pracuje.Jak ja sie z tego wywine. Teraz musze isc do swojej onkolozki.

Nie dobrze jak progresja, przykro mi ogromnie. Jesteśmy całym sercem z Tobą i życzę żebyś "wywijała" się długie lata. Jak najszybciej onkolog i poddaj się dalszej chemii.

Trzymaj się a my z całych sił trzymamy kciuki, dzielna wojowniczko.
  Temat: Rak gruczołowy pluca prawego z przerzutem do węzła nadobojcz
marzena66

Odpowiedzi: 114
Wyświetleń: 31378

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2019-08-11, 08:40   Temat: Rak gruczołowy pluca prawego z przerzutem do węzła nadobojcz
halka,

Nie odczytam zdjęcia, przykro mi. trzeba wstawić jako załącznik do posta.http://www.forum-onkologiczne.com.pl/forum/faq.php#35.
  Temat: Rak gruczołowy pluca prawego z przerzutem do węzła nadobojcz
marzena66

Odpowiedzi: 114
Wyświetleń: 31378

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2019-08-02, 07:33   Temat: Rak gruczołowy pluca prawego z przerzutem do węzła nadobojcz
halka napisał/a:
,no i chyba po mnie

Nie myśl tak, póki jest w Tobie życie a jest to szukaj pomocy, działaj i walcz. My całym sercem jesteśmy z Tobą.
halka napisał/a:
Zadziwiajace jest to ,ze 17 czerwca mialam wyciete te male zmiany cyberknifem ,a juz po poltoramiesiaca od tego mam duze jakies zmiany

Niestety i tak bywa, musiały być jakieś mikroprzerzuty, które nie były widoczne dla sprzetów badających i oka lekarzy.

Mocno przytulam, przkazuję mnóstwo energii i sił dla Ciebie.
  Temat: Rak gruczołowy pluca prawego z przerzutem do węzła nadobojcz
marzena66

Odpowiedzi: 114
Wyświetleń: 31378

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2019-06-16, 15:02   Temat: Rak gruczołowy pluca prawego z przerzutem do węzła nadobojcz
halka,

halka napisał/a:
zawszw "siama i siama"

Rozumiem to "siama" bo tez taka jestem ale czasami trzeba to wszystko pochować w kieszeń i przyjąć pomoc, zwłaszcza jak tej pomocy ktoś potrzebuje a ktoś drugi chce ją dać.
Synuś jak widzę pieczę trzyma choć daleko i jest kiedy potrzeba i bardzo dobrze i z tego się ciesze bo wiem, że jestem zaopiekowana.
halka napisał/a:
i tak w poniedzialek juz mam przyjechac do Poznania na cyberknife juz na zabieg

Trzymamy kciuki za Ciebie i oczywiście
halka napisał/a:
Zamelduje sie jak wroce

Melduj się jak najszybciej, czekamy.

Dużo sił, powodzenia.
  Temat: Rak gruczołowy pluca prawego z przerzutem do węzła nadobojcz
marzena66

Odpowiedzi: 114
Wyświetleń: 31378

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2019-06-08, 15:43   Temat: Rak gruczołowy pluca prawego z przerzutem do węzła nadobojcz
halka,

Jeżeli boli trzeba się wspomóc bo ból tak się rozhuśta, że później trudno go opanować, nie bądź bohaterem i nie męcz się niepotrzebnie. Boli, zgłosic lekarzowi i coś dobierze, nie cierp niepotrzebnie.
Może warto porozmawiać z lekarzem o radioterapii tego biodra, pomaga bardzo na bóle, zapytaj lekarza jak otrzymasz wynik z scyntygrafii.

Dużo sił Ci życzę i mocno wspieram.
  Temat: Rak gruczołowy pluca prawego z przerzutem do węzła nadobojcz
marzena66

Odpowiedzi: 114
Wyświetleń: 31378

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2019-03-11, 20:14   Temat: Rak gruczołowy pluca prawego z przerzutem do węzła nadobojcz
halka,

Wszyscy trzymają za Ciebie kciuki to musi się udać. Boisz się nowości, jak każdy ale trzeba podjąć czasami ryzyko zwłaszcza jak dotyczy zdrowia.

powodzenia
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group