1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: rak płaskonabłonkowy przełyku
marzena66

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 6247

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2018-03-07, 20:34   Temat: rak płaskonabłonkowy przełyku
ajatija,

Przyjmij najszersze wyrazy współczucia ::rose::
  Temat: rak płaskonabłonkowy przełyku
marzena66

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 6247

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2018-02-14, 16:22   Temat: rak płaskonabłonkowy przełyku
ajatija,
Póki pacjent ma jeszcze świadomość, jeszcze jakieś siły to walczy, próbuje i tak jest z Waszą mamą, każdy tak postępuje, że jeszcze mogę, jeszcze dam radę, przecież nie mogę się poddać. Jak będę chodziła/chodził to znaczy, ze te siły jeszcze mam a jak już się położę to już koniec. Strasznie to brzmi ale taka jest rzeczywistość, jeśli jeszcze mama chce podreptać to pozwólcie, może jakiś balkonik załatwcie z hospicjum wtedy będzie mamie łatwiej się poruszać, będzie w jakimś sensie zabezpieczona i jeszcze samodzielna na swój sposób.

pozdrawiam serdecznie.
  Temat: rak płaskonabłonkowy przełyku
marzena66

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 6247

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2018-02-13, 15:00   Temat: rak płaskonabłonkowy przełyku
ajatija napisał/a:
Nie wiem czy zmuszać ją do brania tych leków, czy odpuszczać, czy zmuszać do jedzenia?

Do jedzenia nie zmuszamy, na pewno coś dobrego podstawiajcie i zachęcajcie ale jak mama nie chce to nie zmuszać.
Co do tabletek/leków to jeśli są przepisane przez lekarza to należy brać, jak występuje problem z przyjmowaniem lekarz zamienia leki na podawanie podskórne czyli w formie zastrzyków, to musicie już ustalić z lekarzem.

To co opisujesz rzeczywiście wygląda na mocno pogarszający się stan mamy, uważajcie jak mama jeszcze próbuje wstawać żeby się nie przewróciła bo może się połamać i dodatkowy problem.

Życzę dużo siły
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group