1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Czy to może byc nowotwór?
marzena66

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 3850

PostDział: Choroba nowotworowa / pacjent onkologiczny   Wysłany: 2017-09-25, 17:12   Temat: Czy to może byc nowotwór?
Kamilaniewiadoma napisał/a:
to skąd pieczenie w gardle

Pieczenie w gardle może być od refluksu.
Kamilaniewiadoma napisał/a:
bóle prawego ucha, guzek na kości pod korzeniem dolnej szóstki

To trzeba wyjaśnić u dentysty, czy chirurga szczękowego, ból ucha może być od tego guzka, zęba.
Kamilaniewiadoma napisał/a:
opuchnięte ślinianki podjęzykowe, guzek na podniebieniu

To musi obejrzeć laryngolog, tylko On jest w stanie określić co ze śliniankami, może trzeba zrobić usg szyi, guzek na podniebieniu też musi obejrzeć laryngolog.
Kamilaniewiadoma napisał/a:
i do tego zgrubienie na lewym udzie ?

Zgrubienie można sprawdzić robiąc usg.
Kamilaniewiadoma napisał/a:
Bóle szczęki, zawroty głowy , mdłości , sucha skóra - jak się podrapie pojawiają się czerwone plamy i zaczyna skóra się strasznie łuszczyć - nigdy tak nie miałam.

Masz złe samopoczucie i po części na pewno sie strasznie nakręcasz stąd pewnie zawroty głowy, ból szczęki może być od tej szóstki, mdłości albo refluks albo nerwy.
Co do skóry może być wysuszona, więcej balsamuj/kremuj, gdyby było coś mocno niepokojącego już same wyniki morfologii by pokazały jakieś odchyłki od normy, CRP, OB byłoby powiększone.

U Ciebie do niczego nie można się przyczepić co by wskazywało na poważną chorobę. Jedynie rezonans głowy i informacje o stanach zapalnych to powinien wziąć lekarz pod uwagę bo mogą to być powody Twojego gorszego samopoczucia.
Kamilaniewiadoma napisał/a:
nie diagnozujecie aczkolwiek wiem , że macie duże doświadczenie i wiecie mniej więcej jakie objawy itd mogą co sugerować...

Zapewne tak ale proszę zrozumieć, że jest tu na forum tak dużo osób bardzo poważnie chorych i to forum jest przeznaczone dla takich osób, dla osób chorujących na raka i to Im staramy się pomóc, Tobie musi pomóc ktoś inny, lekarz przede wszystkim, my nie będziemy podpowiadać i analizować każdego Twojego objawu, bo to nie nasza rola, choć rozumiem, że cierpisz i źle się czujesz ale diagnozowanie nie jest naszą rolą, proszę to zrozumieć.
Kamilaniewiadoma napisał/a:
Po lekarzach rodzinnych już mi się nawet chodzić nie chcę, bo każdy mówi co innego ... .

Ale to lekarz rodzinny powinien ocenić Twój stan, wysłuchać objawów i ewentualnie kieroawać dalej jeśli są do tego wskazania.

Przykro mi, nie jesteśmy forum do takich analiz, pozdrawiam.
  Temat: Czy to może byc nowotwór?
marzena66

Odpowiedzi: 4
Wyświetleń: 3850

PostDział: Choroba nowotworowa / pacjent onkologiczny   Wysłany: 2017-09-24, 19:27   Temat: Czy to może byc nowotwór?
W Twoich wynikach nie ma nic onkologicznego. Żaden lekarz u którego byłaś również nie stwierdził choroby onkologicznej.
Musisz ze swoimi dolegliwościami udać się do lekarza rodzinnego i to On zdecyduje gdzie Cię pokierować i jakie badania zrobić, my nie pomożemy.

To jest forum dla osób ze stwierdzoną chorobą nowotworową u Ciebie na szczęście nikt takiej nie stwierdził a my tym się tylko zajmujemy nie diagnozowaniem.

Jedynie mogę podpowiedzieć, że może przyczynę trzeba szukać w zatokach, zębach bo tam masz dość mocny stan zapalny.

pozdrawiam.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group