1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 7
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Wydzielony z tematu: Moja przygoda z czerniakiem
marzena66

Odpowiedzi: 105
Wyświetleń: 36751

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2018-12-18, 20:51   Temat: Wydzielony z tematu: Moja przygoda z czerniakiem
tojo67,

Przekaż tacie, że myślimy o Nim, jesteśmy z Wami w tym trudnym dla Was czasie.
  Temat: Wydzielony z tematu: Moja przygoda z czerniakiem
marzena66

Odpowiedzi: 105
Wyświetleń: 36751

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2018-12-10, 19:28   Temat: Wydzielony z tematu: Moja przygoda z czerniakiem
tojo67,
Bardzo mi przykro, że otrzymaliście takie przykre informacje, niestety jak już to pisze takie guru to znaczy, że tak jest.

Teraz trzeba zadbać o komfort taty życia, hospicjum koniecznie, Oni ulżą w tym trudnym czasie.

Dużo sił i mocno przytulam.
  Temat: Wydzielony z tematu: Moja przygoda z czerniakiem
marzena66

Odpowiedzi: 105
Wyświetleń: 36751

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2018-01-17, 20:22   Temat: Wydzielony z tematu: Moja przygoda z czerniakiem
tojo67 napisał/a:
PS. Cóż, ... to mi tylko pozostało, ... Kobiety, ... Wino, ... i Śpiew

No to otwieraj butelkę, kobiety tego forum bardzo się czeszą z Twoich wyników [hura] aż śpiewają razem z Tobą z radości :hehe:

:uhm!: super
  Temat: Wydzielony z tematu: Moja przygoda z czerniakiem
marzena66

Odpowiedzi: 105
Wyświetleń: 36751

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2018-01-10, 14:50   Temat: Wydzielony z tematu: Moja przygoda z czerniakiem
tojo67 napisał/a:
A w sumie to dlaczego nie mamy dostępu przez net do swojej dokumentacji w szpitalu??? Oczywiście bez możliwości wprowadzania zmian.

Marzenie, zresztą bardzo mądre, każdy lekarz, w każdym miejscu wchodzi na konto pacjenta i widzi na co leczony, jakie przyjmuje/przyjmował leki, jakie kłopoty zdrowotne, może kiedyś i takie "cuda" będą możliwe. Niestety u nas wciąż leczy się pacjenta nie całościowo, jak serce to tylko serce a to serce może przecież szwankować od czegoś innego, taka mała dygresja na boku.

Trzeba mieć zdrowie żeby się leczyć i trzeba mieć cierpliwość do leczenia, ach....
  Temat: Wydzielony z tematu: Moja przygoda z czerniakiem
marzena66

Odpowiedzi: 105
Wyświetleń: 36751

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2018-01-09, 17:11   Temat: Wydzielony z tematu: Moja przygoda z czerniakiem
a my czekaliśmy ponad 6 tygodni, głową muru nie przebijesz, trzeba czekać.

Cytat:
Wyniki nie są dla pacjenta , są dla lekarza prowadzącego.

Tak bardzo to bym się z tym nie zgodziła, bo skoro pacjent jest chory to musi wiedzieć na co, jakby szukał gdzie indziej leczenia musi mieć czarno na białym napisane na co choruje, po trzecie, zawsze w wypisach mamy napisane, że należy tu....... zgłosić się po wynik więc jednak dla nas jako pacjentów jest wynik badania.

pozdrawiam
  Temat: Wydzielony z tematu: Moja przygoda z czerniakiem
marzena66

Odpowiedzi: 105
Wyświetleń: 36751

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2017-12-17, 16:57   Temat: Wydzielony z tematu: Moja przygoda z czerniakiem
tojo67 napisał/a:
mam nadzieję że choć z jakimś pożytkiem dla innych.

Każda "pisanina" jest pożyteczna bo daje jakieś wskazówki dla innych chorujących czy osób, które opiekują się chorym.

Zdrowiej i powodzenia
  Temat: Wydzielony z tematu: Moja przygoda z czerniakiem
marzena66

Odpowiedzi: 105
Wyświetleń: 36751

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2017-11-21, 17:50   Temat: Wydzielony z tematu: Moja przygoda z czerniakiem
Dużo zdrowia i niech ten maj w sercu jest cały czas. 50-tka to całkiem dobry czas, wiem co mówię.
Sto lat ......:hehe:
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group