1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak inwazyjny zrazikowy
marzena66

Odpowiedzi: 66
Wyświetleń: 17983

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2018-02-19, 21:48   Temat: Rak inwazyjny zrazikowy
Małgorzata_G 34,

Wracaj do sił dziewczyno, trochę to potrwa, musisz uzbroić się w cierpliwość.
Małgorzata_G 34 napisał/a:
.Niestety ból uniemożliwia mi normalne myślenie i siedzenie przed netem

Nie zabezpieczono Cię przeciwbólowo?, może trzeba zmienić leki albo dawki, porozmawiaj z lekarzem, po co masz cierpieć.

:tull:
  Temat: Rak inwazyjny zrazikowy
marzena66

Odpowiedzi: 66
Wyświetleń: 17983

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2018-02-06, 13:45   Temat: Rak inwazyjny zrazikowy
Małgorzata_G 34 napisał/a:
Łzy same leją się,bo to jednak nie sen to się dzieje naprawdę.Dziękuję Wam,próbuję się nastawić że już nigdy nie będzie tak samo,żeby żyć muszę zapłacić za to wysoką cenę

Niestety dzieje się naprawdę ale dostaniesz kochanie zdrowie i życie, to są najważniejsze dary życia.
Małgorzata_G 34 napisał/a:
Pooglądałam w necie zdjęcia kobiet po mastektomii i wiecie co niczego im nie brakuje,są piękne i dzielne do takiego wniosku doszłam

Oczywiście, że sa piękne, zadbane i uśmiechnięte i Ty taka też będziesz ale na to potrzebujesz czasu. Piękno mamy wewnątrz, to nie tylko zewnętrzna powłoka.
Małgosiu może zapisałabyś się do grupy wsparcia dla kobiet, które przeszły to co Ciebie czeka, One się bardzo wspierają psychicznie, pomagają sobie nawzajem, nie dadzą Ci zginąć i się załamać. Znajdź takie w swoim mieście, to na prawdę bardzo pomaga.

:tull:
  Temat: Rak inwazyjny zrazikowy
marzena66

Odpowiedzi: 66
Wyświetleń: 17983

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2018-02-05, 18:16   Temat: Rak inwazyjny zrazikowy
Małgorzata_G 34 napisał/a:
.Za stratę tych piersi to niech przyłożą takie leczenie, żebym już nigdy więcej nie słyszała o raku,nawrotach i przerzutach.chyba do końca życia się z tym nie pogodzę,wiem że nie ja pierwsza i nie ostatnia no ale co zrobić jak jest ciężko

Małgosiu wiem, że dla każdej kobiety piersi oznaczają kobiecość ale nie to jest najważniejsze, chyba zdrowie, życie jest dla każdego najważniejszą wartością. Pewnie tak szybko o chorobie, raku nie zapomnisz, niestety bo będą Ci o tym przypominały blizny ale będziesz żyła i to jest najważniejsze a z czasem może rekonstrukcja piersi?.

Nie pisze ale czytam, mocno trzymam kciuki życząc Ci jak najlepiej, pozdrawiam.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group