1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: To ja się Przedstawię
marzena66

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 6007

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2018-09-27, 18:37   Temat: To ja się Przedstawię
STARYWYGA,
Kolejny raz upominam za nie trzymanie się regulaminu, za złe odnoszenie i brak szacunku do założycieli/moderatorów jak i uczestników tego forum. Nie masz choroby nowotworowej więc nie jest to forum w którym znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania, nie jest to również forum dla hipochondryków więc tym bardziej nie uzyskasz od nas pomocy. Proponuję kolejny odpoczynek dla "zdrowotności" Twojej i naszej.
  Temat: To ja się Przedstawię
marzena66

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 6007

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2018-08-16, 18:04   Temat: To ja się Przedstawię
Nie potrzeba do takiej informacji zakładać nowego wątku bo to tylko zaśmieca forum. Jeżeli chcesz opuścić forum i miałeś taką potrzebę zakomunikowania tego nam wszystkim to trzeba było to zrobić w swoim wątku.

Przyjmujemy informację do wiadomości i jak najbardziej nie jest to forum dla Ciebie bo na raka nie chorujesz.

pozdrawiam
  Temat: To ja się Przedstawię
marzena66

Odpowiedzi: 18
Wyświetleń: 6007

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2018-07-05, 00:39   Temat: To ja się Przedstawię
STARYWYGA,

Ponieważ nie stwierdzono u Ciebie choroby onkologicznej, proszę nie zakładać tematów w Dziale nowotwory bo takowego na szczęście nie masz. Zakładasz kilka wątków na forum i jest to tylko zaśmiecanie forum. Jeżeli dalej tak będziesz postępował będę zmuszona zablokowac konto. Na razie scalam watek do Działu w którym zaczynałeś jedną ze swoich historii.

Prosze uszanować innych użytkowników forum, którzy są na prawdę chorzy i którzy potrzebują tutaj pomocy i wsparcia Ty masz swoja opiekę i niech lekarze zajmują się Twoimi sprawami zdrowia.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group