1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 13
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: XII Zlot Forumowiczów nad Popradem - zapraszamy Wszystkich
marzena66

Odpowiedzi: 99
Wyświetleń: 58966

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2017-05-09, 20:22   Temat: XII Zlot Forumowiczów nad Popradem - zapraszamy Wszystkich
Asbaria,
Ściągam, dziękuję. Ja jak swoje zgram to też będą do dyspozycji.

Napisz w swoim wątku jak się czujesz, co Ci zrobili bo myślę o Tobie.

[ Dodano: 2017-05-10, 19:07 ]
malgosia68,
krystyna48

wysłałam Wam na maila zdjęcia z wyjazdu, potwierdźcie proszę czy dostałyście i czy się wszystko otwiera jak trzeba.

Jeżeli ktoś z uczestników też chce pooglądać swoje wyczyny ;) to proszę o maila na pw.

pozdrawiam
  Temat: XII Zlot Forumowiczów nad Popradem - zapraszamy Wszystkich
marzena66

Odpowiedzi: 99
Wyświetleń: 58966

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2017-05-07, 19:42   Temat: XII Zlot Forumowiczów nad Popradem - zapraszamy Wszystkich
krystyna48,
Takie pyszności, jak sobie odmówić?, w domu wszyscy przejdziemy na detoks/odchudzanie po tych pysznościach Żegiestowskich. Ucałujcie ode mnie Gazdę bo uciekł przede mną ;)

Odpoczywajcie dziewczyny |buziaki|
  Temat: XII Zlot Forumowiczów nad Popradem - zapraszamy Wszystkich
marzena66

Odpowiedzi: 99
Wyświetleń: 58966

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2017-05-07, 18:35   Temat: XII Zlot Forumowiczów nad Popradem - zapraszamy Wszystkich
Gazda,
Co to za dyskryminacja a gdzie trzeci ponton i jego załoga [paluszkiem]

Dotarłam do domciu cała i zdrowa.
Gazda, latałam po Twoich włościach i nie mogłam wycałować za gościnę w Twoim domostwie, zatem tutaj ślicznie dziękuję Żonie i Tobie za wspaniałą imprezę , cudowną atmosferę, jedzonko i atrakcje. Wspaniały z Ciebie gospodarz i wesoły człowiek.

Dziękuję cudownym dziewczynom, Krysi48, Ewie52, kolejnej Ewie i Małgosi, które tak cudownie się mną zaopiekowały, wspaniałe, radosne i z poczuciem ogromnego humoru kobietki.

Dziękuję przesympatycznej Asbari za towarzystwo, cudowna dziewczyna z bardzo grzecznymi i pięknymi córeczkami i troskliwym mężem. Niech moc będzie z Tobą podczas jutrzejszych bojów.

Przesympatyczny Trebor, z nieustającym uśmiechem na twarzy i śliczną żoną z którą mamy wspólną słabość ale o tym szaaaa ;)

Misiek, młody chłopak z ogromną wiedzą, który pokierował mnie prosto do celu żebym w lesie nie zbłądziła.

Przecudowna Doktor Madzia, uśmiechnięta, pełna życia, energii, chodzący Anioł po ziemi ale zdradzę Wam sekret, Anioł terrorysta ;) uczestnicy zlotu wiedzą dlaczego, ale kochany terrorysta.
i przewspaniali znajomi/przyjaciele Madzi, Ania wesoła, towarzyska i Pucik, mój towarzysz pontonowy, ta trójca siłą mnie wsadziła do pontonu ;) ale nie żałuję bo było cudownie.

Oczywiście pozostałym uczestnikom zlotu też dziękuję za miłe towarzystwo.
Zabawa na 100 fajerek, kto nie był radzę skorzystać bo jest co wspominać i zabawa przednia.
  Temat: XII Zlot Forumowiczów nad Popradem - zapraszamy Wszystkich
marzena66

Odpowiedzi: 99
Wyświetleń: 58966

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2017-04-30, 07:40   Temat: XII Zlot Forumowiczów nad Popradem - zapraszamy Wszystkich
Basia2000 napisał/a:
i skowyczę z bólu i cierpienia,

Zawsze możemy mocno przytulić, otrzeć łzy czy poskowyczeć razem z Tobą, jakby Ci wspólny płacz mógł pomóc, my to znamy, przeżyliśmy to co Ty i jeśli masz ochotę być z nami to przyjedź, czasami taka odskocznia i wybycie z miejsca choć na chwilę, które wszystko nam przypomina cierpienie jest potrzebne, nie namawiam a zapraszam
:tull:
  Temat: XII Zlot Forumowiczów nad Popradem - zapraszamy Wszystkich
marzena66

Odpowiedzi: 99
Wyświetleń: 58966

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2017-04-24, 16:40   Temat: XII Zlot Forumowiczów nad Popradem - zapraszamy Wszystkich
Gazda,

Już dziękuję, dobre "Ludki" z forum już mi wszystko o Tobie donieśli, teraz tylko muszę się przekonać osobiście ;-))

Lista uczestników zlotu:
1. DSS z przychówkiem
2. Gazda
3. MisiekW
4. Madzia70, Pucik, Ania, Wojtek i może Felek.
5. Krystyna48 i Alina- razem lepiej się jedzie.
6. Sonia21.
7. Trebor z małżonką
8. Johanka z Dżolantą i Lorą
9. Marzena66 ze swoją drugą połową.
10. Asbaria z mężem i dwójką dzieci
11. malgosia68 z Mikołajem i Ewą.
12. Aso + 1 ;)
  Temat: XII Zlot Forumowiczów nad Popradem - zapraszamy Wszystkich
marzena66

Odpowiedzi: 99
Wyświetleń: 58966

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2017-04-22, 12:10   Temat: XII Zlot Forumowiczów nad Popradem - zapraszamy Wszystkich
Gazda,
Moja prośba, czy mógłbyś na pw podać jakieś namiary na siebie (telefon, adres), wiesz doczłapię się do Was pierwszy raz, droga daleka, ja zmęczona, mogę zbłądzić, mogę zaginąć w ciemnym lesie a jeszcze jakieś wilki wyskoczą i co wtedy? zeżrą żywcem a tak mogę wołać o pomoc, żebyś mnie pokierował gdzie i jak ;-))

Ja będę jechała z Gdańska więc jak ktoś chętny po drodze mogę zgarnąć dwie osóbki.

Lista uczestników zlotu:
1. DSS z przychówkiem
2. Gazda
3. MisiekW
4. Madzia70, Pucik, Ania, Wojtek i może Felek.
5. Krystyna48
6. Sonia21.
7. Trebor z małżonką
8. Johanka z Dżolantą i Lorą
9. Marzena66 ze swoją drugą połową.
10. Asbaria z mężem i dwójką dzieci
11. malgosia68 z Mikołajem i Ewą.
12. Aso + 1 ;)
  Temat: XII Zlot Forumowiczów nad Popradem - zapraszamy Wszystkich
marzena66

Odpowiedzi: 99
Wyświetleń: 58966

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2017-04-11, 18:20   Temat: XII Zlot Forumowiczów nad Popradem - zapraszamy Wszystkich
:)
  Temat: XII Zlot Forumowiczów nad Popradem - zapraszamy Wszystkich
marzena66

Odpowiedzi: 99
Wyświetleń: 58966

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2017-04-11, 18:18   Temat: XII Zlot Forumowiczów nad Popradem - zapraszamy Wszystkich
A może jednak ktoś jeszcze :)
Ja jeszcze nigdy nie byłam a teraz próbuję się "wbić" do tej zgranej już zaprzyjaźnionej paczki. Może ktoś razem ze mną będzie ten "Nowy", będzie mi raźniej ;-))

Po drodze mogę nawet kogoś zgarnąć jak ktoś chętny.
  Temat: XII Zlot Forumowiczów nad Popradem - zapraszamy Wszystkich
marzena66

Odpowiedzi: 99
Wyświetleń: 58966

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2017-03-29, 17:14   Temat: XII Zlot Forumowiczów nad Popradem - zapraszamy Wszystkich
panterkka,
To będziemy dwie nowe, bo mnie tam też jeszcze nie było, kiedyś musi być pierwszy raz :)

Asbaria,
Też się boję tej "baby" z tortu, DSS też napomknęła o jakimś niecnym celu ;) , może chłopina jakiś wyskoczy, oj bedzie się działo. No cóż przygotuj chustki i na ten moment dzieciom zawiążemy oczęta :mrgreen:

Lista uczestników zlotu:
1. DSS z przychówkiem
2. Gazda
3. MisiekW
4. Madzia70
5. Krystyna48
6. Sonia21.
7. Trebor z małżonką
8. Johanka
9. Marzena66 ze swoją drugą połową.
  Temat: XII Zlot Forumowiczów nad Popradem - zapraszamy Wszystkich
marzena66

Odpowiedzi: 99
Wyświetleń: 58966

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2017-03-27, 22:09   Temat: XII Zlot Forumowiczów nad Popradem - zapraszamy Wszystkich
To poszalejemy :dev:
Kto jeszcze chętny?
  Temat: XII Zlot Forumowiczów nad Popradem - zapraszamy Wszystkich
marzena66

Odpowiedzi: 99
Wyświetleń: 58966

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2017-03-27, 21:46   Temat: XII Zlot Forumowiczów nad Popradem - zapraszamy Wszystkich
Kuszą i kuszą tym zlotem, może spływ dla mnie niekoniecznie ale piękne widoki, doborowe towarzystwo, te grille, torty (jak ja lubię słodkości), panienki i inne pokusy brzmią ciekawie.

Mnie tam jeszcze nie było ale zapewne do grona swojego i mnie przygarniecie więc wstępnie dopisuje się do listy.

Lista uczestników zlotu:
1. DSS z przychówkiem
2. Gazda
3. MisiekW
4. Madzia70
5. Krystyna48
6. Sonia21.
7. Trebor z małżonką
8. Johanka
9. Marzena66 ze swoją drugą połową.
  Temat: XII Zlot Forumowiczów nad Popradem - zapraszamy Wszystkich
marzena66

Odpowiedzi: 99
Wyświetleń: 58966

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2017-03-23, 19:51   Temat: XII Zlot Forumowiczów nad Popradem - zapraszamy Wszystkich
No nieźle się zapowiada, panienki, wyskoki, tańce na stole, fiu, fiu :trala:
  Temat: XII Zlot Forumowiczów nad Popradem - zapraszamy Wszystkich
marzena66

Odpowiedzi: 99
Wyświetleń: 58966

PostDział: Życie Forum   Wysłany: 2017-03-08, 10:44   Temat: XII Zlot Forumowiczów nad Popradem - zapraszamy Wszystkich
Kusicie :dev:
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group