1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Guz na jelicie i liczne zmiany na wątrobie
marzena66

Odpowiedzi: 7
Wyświetleń: 5152

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2017-02-21, 16:36   Temat: Guz na jelicie i liczne zmiany na wątrobie
Kacha1 napisał/a:
Czy naprawdę nie można nic zrobić? nie można podjąć się operacyjnie usunąć to świństwo?

Choroba jest zbyt mocno zaawansowana, zbyt dużo zmian w różnych miejscach, zaatakowane węzły chłonne, nie da rady wyciąć tego wszystkiego, takich operacji się nie robi i w takim stadium zaawansowania jest to niestety już nieoperacyjne.

Czy mama robiła kontrolne badania po przebytych chorobach nowotworowych?
Zapewne to wszystko co teraz znaleziono u mamy są to przerzuty poprzednich nowotworów.

Przykro mi ale w stanie mamy i przy mamy chorobach współistniejących nie ma szans na leczenie.
Nie wiem czy mama nadaje się pod względem fizycznym jak i jakie mama ma wyniki z krwi, jakie wątrobowe żeby mogła otrzymać choć chemię paliatywną, to musi ocenić lekarz, choć według mnie nie wiem czy warto mamę narażać jeszcze na dodatkowe skutki uboczne ponieważ stan mamy jest bardzo poważny. Chemia paliatywna nie wyleczy mamy, nawet są małe szanse na przedłużenie życia. Tu jeszcze jest problem, że jest mowa o perforacji w jelitach co też jest bardzo niebezpieczne.

Przykro mi, że nie mam żadnych pozytywnych informacji. Radzę Wam jak najszybciej załatwić skierowanie do Hospicjum Domowego żeby mama nie została bez pomocy lekarskiej, żeby nie cierpiała i żebyście Wy jako rodzina mieli gdzie się zwrócić jak coś się będzie złego działo.

pozdrawiam i witam na forum.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group