1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Asbaria - komentarze
marzena66

Odpowiedzi: 62
Wyświetleń: 16630

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2017-05-09, 22:18   Temat: Asbaria - komentarze
Asbaria,
Jedz te ciastka i wszystko co możesz pochłaniaj bo może nadejść moment, że jedzenie będzie tylko marzeniem a lepiej żebyś miała siłę to wszystko przetrwać.

Trzymaj się dzielna dziewczyno :)
  Temat: Asbaria - komentarze
marzena66

Odpowiedzi: 62
Wyświetleń: 16630

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2017-02-02, 18:14   Temat: Asbaria - komentarze
Asbaria,
Czekamy z Tobą na wyniki.
Asbaria napisał/a:
Jak zgadłam to pójdę sobie kupić nowe buty... a co!

a pewnie :) a jak nie trafisz to też kup, będą na pocieszenie, każdy pretekst jest dobry ;)
Super dziewczyna, pozytywne nastawienie więc co by nie było to optymizmem zabijesz dziadostwo.

pozdrawiam
  Temat: Asbaria - komentarze
marzena66

Odpowiedzi: 62
Wyświetleń: 16630

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2017-01-24, 19:18   Temat: Asbaria - komentarze
Asbaria,
Czekamy zatem na wyniki. Dzielna z Ciebie dziewczyna a teraz dojdź do siebie po tych emocjach związanych z zabiegiem i nabieraj sił do dalszych zmagań jeśli będą potrzebne.

pozdrawiam
  Temat: Asbaria - komentarze
marzena66

Odpowiedzi: 62
Wyświetleń: 16630

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2017-01-16, 18:09   Temat: Asbaria - komentarze
Asbaria,
Trzymaj się dziewczyno. Teraz powinno już wszystko pójść szybko i bardzo dobrze.
Trzymamy mocno kciuki za Ciebie.

pozdrawiam :tull:
  Temat: Asbaria - komentarze
marzena66

Odpowiedzi: 62
Wyświetleń: 16630

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2017-01-01, 10:58   Temat: Asbaria - komentarze
Asbaria napisał/a:
chodzi mi po głowie, żeby dzisiaj podjechać na pogotowie, ale boję się, że mnie wyśmieją

Nie przejmuj się tym co kto zrobi i pomyśli, to Twoje zdrowie, cierpisz i masz prawo się bać jak i skorzystać z pomocy SOR.

Nie wiem co jest powodem Twojego bólu, nie mam pojęcia czy węzły mogą dawać aż taki ból, wydaje mi się, że bolą miejscowo, ewentualnie trochę w pobliżu, ciągną ale tak jak Ty opisujesz w swoim wypadku to nie wydaje mi się żeby tak było.
Jeśli czujesz tak ogromny ból to jedź bez skrupułów na SOR, powiedz na jakim jesteś etapie leczenia, powiedz, że masz takie bóle, których nie możesz opanować, nie wiesz od czego są. Może trzeba zrobić prześwietlenie kręgów szyjnych, może kręgosłupa, tanie badanie, nie wymagające cudów a może dużo wyjaśnić, nie naciągniesz szpitala na duże koszty.

Asbaria, nie przejmuj się czy ktoś Cię wyśmieje, nie możesz cierpieć a Twoja diagnostyka jeszcze trochę potrwa więc musisz się ratować nawet wizytą na SORZe, dość masz stresów ostatnio.

pozdrawiam
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group