1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 14
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak nosogardła
marzena66

Odpowiedzi: 249
Wyświetleń: 103099

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2018-06-14, 19:14   Temat: Rak nosogardła
Chłopak w sile wieku jeszcze wiele lat życia powinno byc przed Nim........

Żegnaj ::rose::

Wyrazy współczucia dla rodziny ::rose::
  Temat: Rak nosogardła
marzena66

Odpowiedzi: 249
Wyświetleń: 103099

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2018-03-13, 22:18   Temat: Rak nosogardła
Leśny napisał/a:
jestem jeszcze tutaj

I bądź jak najdłużej, co to za myślenie |SModM|
Leśny napisał/a:
czuję się bardzo dobrze

:uhm!:

powodzenia
  Temat: Rak nosogardła
marzena66

Odpowiedzi: 249
Wyświetleń: 103099

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2018-01-07, 04:12   Temat: Rak nosogardła
Trzeba to wyjaśnić, bo rzeczywiście są niejasności.

pozdrawiam
  Temat: Rak nosogardła
marzena66

Odpowiedzi: 249
Wyświetleń: 103099

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2018-01-05, 20:14   Temat: Rak nosogardła
Leśny,
Cholipcia, no nie jest za wesoło, nie będę ukrywała bo już sam to wiesz.
Leśny napisał/a:
z chemii raczej się nie wymiksuje

Wręcz musisz szybko się na nią godzić.

Bardzo mi przykro, nie takich wyników oczekiwaliśmy.

Trzymaj się chłopaku, mocno zaciskam kciuki za powodzenie w leczeniu i jak najmniej skutków ubocznych.
  Temat: Rak nosogardła
marzena66

Odpowiedzi: 249
Wyświetleń: 103099

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2017-11-28, 17:41   Temat: Rak nosogardła
Detritus carcinomatosus
Resztki nowotworowe (rakowe)
I to co mówi komentarz, czyli są bardzo nieliczne komórki raka , które mają cechy degenarcji popromiennej, są po prostu zniekształcone, zwyrodniałe przez promieniowanie.

pozdrawiam
  Temat: Rak nosogardła
marzena66

Odpowiedzi: 249
Wyświetleń: 103099

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2017-11-26, 08:37   Temat: Rak nosogardła
Leśny napisał/a:
trochę mam nerwa,

Raczej to normalny stan, każdy na Twoim miejscu nerwa by miał. Leśny, Nic już nie zmienisz, co tam wyhodowałeś/bądź nie wyjdzie i nie masz już na to wpływu.
Leśny napisał/a:
ale co będzie mam nadzieję że nic tam nie ma.

My też mamy taką nadzieję a przede wszystkim Ci tego życzymy.

Trzymamy kciuki.
  Temat: Rak nosogardła
marzena66

Odpowiedzi: 249
Wyświetleń: 103099

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2017-11-15, 10:46   Temat: Rak nosogardła
Pauliśka93 napisał/a:
Mocni zawodnicy z nas i się nie damy!:)

Mocni, bardzo mocni, wspieracie się i dacie radę a ja za Was też trzymam mocno kciukasy :)

pozdrawiam
  Temat: Rak nosogardła
marzena66

Odpowiedzi: 249
Wyświetleń: 103099

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2017-04-24, 17:59   Temat: Rak nosogardła
Leśny,
Na moje oko dużo zmian jest u Ciebie tak jak w poprzednim badaniu, nie świeci mocno więc tutaj jest na tym samym poziomie czyli stabilizacja.

Tu się niestety zmieniło
Leśny napisał/a:
Większy jest natomiast naciek szerzący się wzdłuż opony do środkowego dołu czaszki po prawej, wzdłuż jamy Machała. Poprzednio 14x6 rnm, obecnie 18x8 mm.
, czyli lekka progresja.
Najważniejsze dla Ciebie są Wnioski.

pozdrawiam
  Temat: Rak nosogardła
marzena66

Odpowiedzi: 249
Wyświetleń: 103099

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2017-01-07, 19:17   Temat: Rak nosogardła
Leśny,
Tutaj Gazda, może mieć rację, że krótki jest czas po leczeniu i tak jak napisałam, że lekarz może spojrzy na to inaczej, nie będzie to przerzut.

pozdrawiam
  Temat: Rak nosogardła
marzena66

Odpowiedzi: 249
Wyświetleń: 103099

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2017-01-07, 13:44   Temat: Rak nosogardła
Leśny,

No niestety jest coś co może budzić Twój niepokój, obraz wskazuje przerzut w węzłach i nie wiem czy w tym jednym bo może być we wszystkich, które są w badaniu powiększone i jak napisał lekarz opisujący są podobne do tego węzła w których obraz typowy jest dla meta.
Przykro mi to pisać, bo wiem jak dzielnie walczysz, może lekarz inaczej na to spojrzy.

pozdrawiam ciepło.
  Temat: Rak nosogardła
marzena66

Odpowiedzi: 249
Wyświetleń: 103099

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2016-10-13, 17:19   Temat: Rak nosogardła
Leśny napisał/a:
ak na razie Ketonal pomaga co prawda działa nie 12 ale 6 godzin i tu się zastanawiał jak bym go mógł brac 4 na dobę czy coś się stanie ?

Ketonal jest w tabletkach 50 mg i 100 mg, jaki przyjmujesz?

Ketonal 100 mg ma działanie na ok. 12 godz. częstsze podawanie nie zwiększa działania przeciwbólowego ale może wywołać objawy uboczne.

pozdrawiam
  Temat: Rak nosogardła
marzena66

Odpowiedzi: 249
Wyświetleń: 103099

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2016-10-10, 19:59   Temat: Rak nosogardła
kmis757 napisał/a:
Dasz radę, kibicujemy

[yee]
  Temat: Rak nosogardła
marzena66

Odpowiedzi: 249
Wyświetleń: 103099

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2016-07-20, 18:06   Temat: Rak nosogardła
Gazda,

To się bardzo cieszę, że to Ty masz rację i tak może być podczas leczenia, ulga :)

pozdrawiam
  Temat: Rak nosogardła
marzena66

Odpowiedzi: 249
Wyświetleń: 103099

PostDział: Nowotwory tarczycy, głowy i szyi   Wysłany: 2016-07-20, 06:14   Temat: Rak nosogardła
Leśny,

Najważniejsze to co wnioskach, czyli aktywna zmiana rozrostowa w tylnej ścianie nosogardła z przerzutami w węzłach chłonnych szyi. Dla oceny ilościowej stężenia radioznacznika w narządzie czy chorej tkance wykorzystuje się wskaźnik SUV wyrażający wartość wychwytu. W tkance nowotworowej wskaźnik ten jest przeważnie znacznie podwyższony.

Niestety proces chorobowy dalej aktywny.

pozdrawiam
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group