1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 6
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rokowania. Rak płuc.
marzena66

Odpowiedzi: 74
Wyświetleń: 24940

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2016-03-28, 20:05   Temat: Rokowania. Rak płuc.
angelaa,

Przyjmij wyrazy współczucia ::rose::
  Temat: Rokowania. Rak płuc.
marzena66

Odpowiedzi: 74
Wyświetleń: 24940

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2016-03-23, 05:59   Temat: Rokowania. Rak płuc.
angelaa,
:tull:
  Temat: Rokowania. Rak płuc.
marzena66

Odpowiedzi: 74
Wyświetleń: 24940

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2016-03-20, 17:30   Temat: Rokowania. Rak płuc.
angelaa napisał/a:
Cisnienie ma niskie...............
angelaa napisał/a:
Hospicjum powiedziali, ze to dlatego iz lezy, a nie jest chodzacy.


No nie wiem czy tak do końca to prawda, ale parametry słabe.
angelaa napisał/a:
Slaby jest, przesypia wiekszosc dnia, nie je praktycznie


Niech śpi, nie czuje wtedy dolegliwości, nie czuje strachu. Jak nie je, widocznie nie ma apetytu ani siły, nie zmuszajcie, a chociaż tato pije? bo to by się przydało, może być odwodnienie i wtedy straszne osłabienie, wysoki puls i słabe ciśnienie.
angelaa napisał/a:
Ach ciezka ta walka

Bardzo, bardzo ciężka dla naszych chorych i dla nas rodziny.
angelaa, choroba postępuje, przykre bardzo.

Mocno przytulam :tull:
  Temat: Rokowania. Rak płuc.
marzena66

Odpowiedzi: 74
Wyświetleń: 24940

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2016-03-15, 17:04   Temat: Rokowania. Rak płuc.
angelaa,

Nie wiem co to są za bóle, ale u nas były takie same tknąć ręki i nóg nie można było a przebieranie piżam, pampersa to było wycie i mamy i moje i też nie było przerzutów do kości. Lekarz u nas z HD mówił, że to przykurcze mięśni, może bo nie wiem czy tak może aż boleć.
Co do plastrów przeciwbólowych to jak osoba jest b. szczupła to niewiele dają. Tak "kleili" moją ciocię i mieli lekarze pretensje, że jeszcze wyje z bólu, później jak trafiła pod HD to lekarz powiedział, że przy chudych osobach to tych mięśni w ogóle nie ma i plastry słabo działają.

Pozdrawiam.
  Temat: Rokowania. Rak płuc.
marzena66

Odpowiedzi: 74
Wyświetleń: 24940

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2016-03-13, 11:11   Temat: Rokowania. Rak płuc.
angelaa,

Skoro tato jest pod opieką HD może wezwijcie do taty lekarza od nich. Ciśnienie jest bardzo niskie, puls stanowczo za wysoki.

pozdrawiam
  Temat: Rokowania. Rak płuc.
marzena66

Odpowiedzi: 74
Wyświetleń: 24940

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2016-02-16, 22:40   Temat: Rokowania. Rak płuc.
angelaa napisał/a:
Jak dlugo sie czeka na objecie opieka HD, pacjenta w takim stanie? Robi to jakas roznice, czy poprostu kazdy czeka z gory jakis zalozony czas?


Nie ma reguły. Do jednych są bardzo długie kolejki, do innych jednego dnia załatwiasz formalności a na drugi dzień przychodzą, wszystko zależy jakie jest obłożenie chorych w danym hospicjum.

Stan pacjenta też nie ma raczej jakiegoś wpływu. Wszystkie osoby są traktowane jednakowo, tak przynajmniej mi się wydaje i tak nas poinformowano jak starałam się o HD. Oczywiście możesz wspomnieć w jakim tato jest stanie, że bardzo cierpi bólowo, może przyśpieszy to pierwszą wizytę, warto próbować.

Pozdrawiam.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group