1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 10
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak szyjki macicy gruczołowopłaskonabłonkowy
marzena66

Odpowiedzi: 67
Wyświetleń: 27850

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2018-10-23, 00:43   Temat: Rak szyjki macicy gruczołowopłaskonabłonkowy
Madziulla90,

Przyjmij najszczersze wyrazy współczucia ::rose::
  Temat: Rak szyjki macicy gruczołowopłaskonabłonkowy
marzena66

Odpowiedzi: 67
Wyświetleń: 27850

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2018-03-17, 20:38   Temat: Rak szyjki macicy gruczołowopłaskonabłonkowy
Madziulla90 napisał/a:
Czy to możliwe ze chemia zaczyna działać i schodzi woda z brzucha dlatego jest tyle moczu ?

A czy mama przyjmuje jakieś leki moczopędne?

pozdrawiam
  Temat: Rak szyjki macicy gruczołowopłaskonabłonkowy
marzena66

Odpowiedzi: 67
Wyświetleń: 27850

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2018-02-21, 21:55   Temat: Rak szyjki macicy gruczołowopłaskonabłonkowy
Madziulla90,
A jednak chemia podana.
W płucach nic niepokojącego nie ma a w jamie brzusznej przerzuty w wątrobie, wodobrzusze i powiększone węzły, mogą być również przerzutowe.

Teraz mamę dokarmiaj, daj odpocząć po chemii, pilnuj żeby opanowywać skutki uboczne jeśli takowe wystąpią.

powodzenia
  Temat: Rak szyjki macicy gruczołowopłaskonabłonkowy
marzena66

Odpowiedzi: 67
Wyświetleń: 27850

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2018-02-20, 23:43   Temat: Rak szyjki macicy gruczołowopłaskonabłonkowy
Madziulla90 napisał/a:
Ca125 1407


Bardzo, bardzo wysokie, źle.
Madziulla90 napisał/a:
CEA 27

Niewiele ponad normę ale już świadczy, że jest choroba nowotworowa. Oba wyniki niestety złe, przykro mi.
Madziulla90 napisał/a:
Mama bardzo słaba a ja boje się że nie wytrzyma takiego obciazenia

Jeżeli mama będzie słaba, wyniszczona a wyniki z krwi kiepskie to żaden lekarz nie zdecyduje się, żeby chemię mamie podać, nawet jak mama na nią jedzie.

Trzymaj się.
  Temat: Rak szyjki macicy gruczołowopłaskonabłonkowy
marzena66

Odpowiedzi: 67
Wyświetleń: 27850

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2018-02-10, 21:08   Temat: Rak szyjki macicy gruczołowopłaskonabłonkowy
Madziulla90 napisał/a:
Nie mogę w to uwierzyć :( dlaczego ? Czemu tak szybko. Kobieta tak o siebie dbała zeby nie było nawrotu !!! Dopiero straciłam tatę 4 miesiące temu i znów mam przez to wszystko przechodzić !!! Takie to wszystko niesprawiedliwe jest :(

Przykro mi bardzo, że tyle nieszczęść spadło na Ciebie ale nie mamy na to wpływu. Można dbać o siebie, chuchać-dmuchac a choroba jak ma przyjść, przyjdzie, nigdy nie wiemy kiedy i kogo dopadnie. Nie ma kochana sprawiedliwości, tu na tym forum większość z nas straciła kogoś bardzo bliskiego i nie rzadko kilka najbliższych osób, chorują nasi rodzice, rodzeństwo, chorują nasze dzieci i choć tego bardzo nie chcemy to nas w życiu spotyka.

Wiem, że to co napisałam znasz doskonale ale tylko tak mogę Ci napisać na Twoje rozgoryczenie, każdy ma z nas w sobie większy lub mniejszy żal do losu ale życie toczy się dalej i musimy iść z jego prądem.

Życzę Wam jak najlepiej, pozdrawiam serdecznie.
  Temat: Rak szyjki macicy gruczołowopłaskonabłonkowy
marzena66

Odpowiedzi: 67
Wyświetleń: 27850

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2017-06-08, 22:03   Temat: Rak szyjki macicy gruczołowopłaskonabłonkowy
Madziulla90 napisał/a:
Czy są powody do niepokoju

Nie, wynik jest dobry.
Madziulla90 napisał/a:
Jak z tym polipem?

Polip jest wciąż polipem czyli niczym niepokojącym, nie zmienia wielkości, stoi w miejscu-stabilny.
Madziulla90 napisał/a:
Jeśli podświetla się w kontraście to znaczy ze nowotwór??

Nowotwór złośliwy i łagodny też się "podświetla", pochłania więcej znacznika.
Madziulla90 napisał/a:
Mama czuję się świetnie, okaz zdrowia

Super, oby tak dalej.
Możecie się cieszyć :)

pozdrawiam
  Temat: Rak szyjki macicy gruczołowopłaskonabłonkowy
marzena66

Odpowiedzi: 67
Wyświetleń: 27850

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2016-11-17, 17:16   Temat: Rak szyjki macicy gruczołowopłaskonabłonkowy
Madziulla90,

Usg nie jest szkodliwe dla zdrowia i można na nie chodzić ile się razy chce. Jeśli miałoby Tobie i mamie zapewnić spokojny sen i spokój z nerwami to możesz i w grudniu i lutym a w marcu TK.
Wiadomo, że nie można wpadać w paranoje i tylko myśleć o chorobie i ciągle się badać ale z drugiej strony rozumiem strach osób chorych i Ich najbliższych, bo zawsze w tym tyle głowy stoi lęk i obawa co się może zdarzyć.

pozdrawiam
  Temat: Rak szyjki macicy gruczołowopłaskonabłonkowy
marzena66

Odpowiedzi: 67
Wyświetleń: 27850

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2016-11-16, 20:11   Temat: Rak szyjki macicy gruczołowopłaskonabłonkowy
Madziulla90,
Żeby nie ześwirować ;) to możesz wyciągnąć mamę w między czasie na usg i będzie to jakiś obraz czy dalej polip, czy rośnie, czy coś się zmienia. Zawsze to badanie w jakiś sposób Was uspokoi a jednocześnie nie jest szkodliwe a koszt prywatny do przełknięcia.

pozdrawiam ciepło.
  Temat: Rak szyjki macicy gruczołowopłaskonabłonkowy
marzena66

Odpowiedzi: 67
Wyświetleń: 27850

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2016-11-16, 19:16   Temat: Rak szyjki macicy gruczołowopłaskonabłonkowy
Madziulla90,
Jeżeli w dotychczasowych badaniach zmiana jest uznawana za polip to takie zmiany są kontrolowane, zazwyczaj za 3/6 miesięcy, właśnie po to, żeby sprawdzić czy dalej jest polipem i czy nie rośnie.

pozdrawiam
  Temat: Rak szyjki macicy gruczołowopłaskonabłonkowy
marzena66

Odpowiedzi: 67
Wyświetleń: 27850

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2016-09-06, 18:10   Temat: Rak szyjki macicy gruczołowopłaskonabłonkowy
:okok"
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group