1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Zioła
marzena66

Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 11728

PostDział: Wspomaganie konwencjonalnego leczenia onkologicznego   Wysłany: 2015-10-02, 18:23   Temat: Zioła
betsi napisał/a:
Głupia to ja nie jestem!!!


A czy ja napisałam gdzieś taki wniosek, według mnie nie.
Napisałam
marzena66 napisał/a:
i bądź mądra.
a w tym stwierdzeniu chodziło mi, żebyś nie dała się omamić i żeby Twój rozum (bądź mądra) podpowiadał Ci tylko dobre decyzje. Przykro mi, że nie zrozumiałaś mojego przesłania.
betsi napisał/a:
ja nie proszę o to żeby mnie krytykowano!!!!!!!!

A gdzie tutaj zauważyłaś krytykę w swoją stronę? bo ja takiego zamiaru nie miałam.

Betsi jesteś dorosła i masz prawo do swoich decyzji i swoich racji, ja wyraziłam swoje zdanie, na pewno odmienne niż Ty w sprawie ziół na raka, nie musisz się z nim zgadzać. Zrób tak jak uważasz za słuszne, jeśli ktoś w coś wierzy to przecież Jego indywidualna sprawa.

Życzę Wam z całego serca a przede wszystkim mężowi dużo zdrowia.
  Temat: Zioła
marzena66

Odpowiedzi: 28
Wyświetleń: 11728

PostDział: Wspomaganie konwencjonalnego leczenia onkologicznego   Wysłany: 2015-10-02, 16:54   Temat: Zioła
betsi,

Kochana dziewczyno, ja wiem, że dla męża zrobiłabyś wszystko i pewnie teraz w Tobie tyle różnych myśli, ale na pewno idących w złym kierunku. Nie czytaj bzdur, że jakiś cudotwórca uzdrowił ziołami z raka, nie słyszałam tego nigdy a te cudowne ozdrowienia to były tylko wyssane z palca bzdury. To tylko wyrzucanie ogromnych pieniędzy w błoto. Gdyby były jakieś cuda na raka, typu zioła, leczenie różdżkami, odmawianie czarów, które powodowałyby uzdrowienia to byśmy wiedzieli i już stali w kolejkach a przede wszystkim nie byłoby tylu chorych na nowotwory i tyle zgonów na tą chorobę.
U mnie rak jest w rodzinie od 40 lat i pamiętam dawne czasy cudownych ziół, cudownej huby, którą podsuwaliśmy dziadkowi wierząc naiwnie w jej moc, nie pomogła niestety. Nie daj sobie wmówić głupot. Z ziół możesz pić meliskę na nerwy, miętę na ból brzuszka czy rumianek na poty, w to możesz jeszcze uwierzyć ale nie ziółka na raka, nie i jeszcze raz nie.

Pozdrawiam Cię i bądź mądra.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group