1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 4
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: asia333 - komentarze
marzena66

Odpowiedzi: 24
Wyświetleń: 9862

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2016-05-10, 17:52   Temat: asia333 - komentarze
asia333 napisał/a:
Ja cały czas panicznie boję się postępu choroby, tak strasznie się boję....


Asiu to normalne, każdy z nas jak czeka na badania/wyniki boi się tego panicznie, co będzie, czy stabilizacja czy niestety postęp choroby.
Każdy z nas boi się jak cokolwiek naszego chorego zaboli w innym miejscu niż zawsze czy dojdzie dolegliwość, której do tej pory nie miał. Od razu mamy wizje przerzutów, postępu choroby.

Asiu dla własnego dobra, zdrowia jak i psychiki tłumacz sobie, że nie zawsze mamy wpływ na wszystko nawet jak byśmy "stawali na głowie".

Zobacz na mamę, obecnie czuję się dobrze, nawet na rowerku śmiga ;) , żyj tu i teraz, ciesz się chwilą obecną, nie planuj niczego, nie wybiegaj w przyszłość bo nie wiadomo ile to dobro będzie trwało i trzeba to dobro chłonąć i cieszyć się chwilą.

Nie zadręczaj się.... co będzie, bo to strasznie nakręca negatywnie psychikę.

Trzymaj się.
  Temat: asia333 - komentarze
marzena66

Odpowiedzi: 24
Wyświetleń: 9862

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2016-02-28, 19:08   Temat: asia333 - komentarze
asia333 napisał/a:
nie wiemy co czuje, co myśli.... mowi że wszystko ok ale jakoś w to wątpię :(


Każdy jest inny, jeden będzie siedział i płakał, inny stanie się agresywny a ktoś następny zamknie się w sobie i sam ze sobą będzie toczył wewnętrzną walkę. Może też mama nie chce Was obarczać swoim cierpieniem. Trudne to jest, bo pragniemy pomóc, wesprzec a ciężko nam dotrzeć do takiej osoby.
Nie chce mama rozmawiać na temat choroby, swojego psychicznego stanu, nie wymuszajcie. Ważne żeby czuła, że jesteście i wspieracie kiedy Ona tego potrzebuje.

Czekamy Asiu z Wami na wyniki, trzymaj się.
  Temat: asia333 - komentarze
marzena66

Odpowiedzi: 24
Wyświetleń: 9862

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2016-02-07, 11:09   Temat: asia333 - komentarze
asia333,

To normalne, że każde badania budzą w nas ogromny strach, co wyczytamy i co się będzie działo, wszyscy lub prawie wszyscy to odczuwamy, masz prawo i Ty odczuwać ten lęk, bo chcesz przecież żeby było dobrze.
Nie myśl o statystykach, każdy przypadek jest inny, ciesz się tym co macie teraz a teraz jest dobrze, mama jest w dobrej formie i to należy pielęgnować.

asia333 napisał/a:
Przepraszam że smęcę zamiast się cieszyć tym co mam ale inaczej dziś nie mogę.

Każdy ma prawo do gorszych dni, lepiej się wygadać niż dusić w sobie złe emocje.

pozdrawiam.
  Temat: asia333 - komentarze
marzena66

Odpowiedzi: 24
Wyświetleń: 9862

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2015-10-04, 17:02   Temat: asia333 - komentarze
asia333 napisał/a:
i wolałaby umrzeć.... Ja wiem że tak mówi bo jest jej źle ale nie wierzę ze nie chce żyć.


Jak człowiek się tak paskudnie czuje, ma mnóstwo dolegliwości, wie jaka choroba go męczy to czasami może mieć tego wszystkiego dość serdecznie, ale to pewnie są tylko słowa. Wspieraj mamę i zachęcaj do walki, dopinguj, tłumacz że chemia teraz powoduje taki stan, wspomagajcie lekowo, żeby złagodzić dolegliwości.

Trzymaj się.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group