1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 7
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak piersi, mnogi rozsiew do płuc, rozsiew do wątroby
marzena66

Odpowiedzi: 52
Wyświetleń: 28015

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2019-02-16, 18:56   Temat: Rak piersi, mnogi rozsiew do płuc, rozsiew do wątroby
Suomi,

Bardzo mi przykro, przyjmij moje wyrazy współczucia ::rose::
  Temat: Rak piersi, mnogi rozsiew do płuc, rozsiew do wątroby
marzena66

Odpowiedzi: 52
Wyświetleń: 28015

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2018-04-30, 17:39   Temat: Rak piersi, mnogi rozsiew do płuc, rozsiew do wątroby
Proszę wstawiać wyniki badań jako załączniki do posta, te są nieczytelne.

http://www.forum-onkologi...rum/faq.php#35.
  Temat: Rak piersi, mnogi rozsiew do płuc, rozsiew do wątroby
marzena66

Odpowiedzi: 52
Wyświetleń: 28015

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2016-05-18, 19:33   Temat: Rak piersi, mnogi rozsiew do płuc, rozsiew do wątroby
missy,

Tak myślała, że to nic dobrego, ale jak nie jestem pewna to wolę nie pisać.

Mówiłam, że fachowiec odpowie i odpowiedział :lol:
  Temat: Rak piersi, mnogi rozsiew do płuc, rozsiew do wątroby
marzena66

Odpowiedzi: 52
Wyświetleń: 28015

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2016-05-18, 19:07   Temat: Rak piersi, mnogi rozsiew do płuc, rozsiew do wątroby
Suomi napisał/a:
Co oznaczają te zmiany niedodmowe


Niedodma jest stanem zmniejszenia powietrzności płuca, następuje pogorszenie przepływu powietrza przez oskrzela, które mogą być spowodowane np. jakimś stanem zapalnym, czy guzami.

Niepokojące są bardzo
Suomi napisał/a:
Rozsiane guzkowe zagęszczenie w obrębie obu płuc średnicy do 17mm o charakterze meta.
, to niestety świadczy o rozsiewie choroby nowotworowej.

Suomi napisał/a:
Guzkowe zagęszczenie o spikularnych wypustkach wielkości ok. 18x23mm w piersi lewej.


Tu się nie znam, czy jest to coś niebezpiecznego, pewnie ktoś znający temat, podpowie.

pozdrawiam.
  Temat: Rak piersi, mnogi rozsiew do płuc, rozsiew do wątroby
marzena66

Odpowiedzi: 52
Wyświetleń: 28015

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2016-04-04, 17:07   Temat: Rak piersi, mnogi rozsiew do płuc, rozsiew do wątroby
Suomi,

Na razie to tylko się cieszyć, że mama w dobrej formie i stanie i niech ten stan utrzymuje się jak najdłużej.

Scyntygrafia nie pokazuje niczego niepokojącego tylko zwyrodnienia. Trzeba mieć to pod kontrolą, tak jak zalecili.

Pozdrawiam.
  Temat: Rak piersi, mnogi rozsiew do płuc, rozsiew do wątroby
marzena66

Odpowiedzi: 52
Wyświetleń: 28015

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2015-11-18, 20:53   Temat: Rak piersi, mnogi rozsiew do płuc, rozsiew do wątroby
Suomi napisał/a:
Ogólne samopoczucie mamy jest bardzo dobre, normalnie funkcjonuje, już się nie dusi, ani nie kaszle. Cud? Czy po prostu silny organizm ?

Zapewne leczenie przyniosło pożądane efekty i należy się z tego cieszyć. Pielęgnujcie każdy dzień dobrego samopoczucia jak najdłużej. Pamiętaj tylko, żeby być czujnym i reagować na każde niepokojące objawy, żeby czegoś nie przeoczyć, bo wiesz, że choroba może powrócić.

pozdrawiam
  Temat: Rak piersi, mnogi rozsiew do płuc, rozsiew do wątroby
marzena66

Odpowiedzi: 52
Wyświetleń: 28015

PostDział: Nowotwory piersi i ginekologiczne   Wysłany: 2015-06-11, 09:48   Temat: Rak piersi, mnogi rozsiew do płuc, rozsiew do wątroby
Suomi napisał/a:
że rok przeżycia w tym przypadku to dużo? Jakoś nie mogę tego pojąć, żeby wszystko tak szybko się działo.


Bardzo mi przykro to pisać, ale może tak być choć nie musi, każdy przypadek jest inny, ale musisz i taką opcję wziąć pod uwagę. W tej chorobie potrafi się tak wszystko zmienić z dnia na dzień.
Moja mama z rozsiewem nowotworu żyła cztery miesiące, ciocia siedem miesięcy.

Dbaj o ten Wasz wspólny czas on jest taki cenny, pozdrawiam.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group