1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 7
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Gonia - komentarze
marysiax

Odpowiedzi: 439
Wyświetleń: 84523

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-12-23, 20:21   Temat: Gonia - komentarze
Goniu, życzę Ci zdrowych i spokojnych Świąt
:)
  Temat: Gonia - komentarze
marysiax

Odpowiedzi: 439
Wyświetleń: 84523

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-11-28, 20:06   Temat: Gonia - komentarze
Cytat:
Chce do Ciebie!!!!


Nie wolno tak myśleć, Goniu. Na pewno nie chcesz jeszcze umierać, wiec tak nawet nie myśl.
Masz na kim i na czym się skupić więc żyj dalej. Świat już nigdy nie będzie taki sam, ale zobacz, że wciąż jest piękny. Dla nas. Odwagi :)
pozdrawiam
  Temat: Gonia - komentarze
marysiax

Odpowiedzi: 439
Wyświetleń: 84523

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-10-23, 11:36   Temat: Gonia - komentarze
hmmmm, widzę, że wszyscy tak mamy, że w naszych modlitwach wspominamy również Forumowych zmarłych

już tylko tyle i AŻ tyle możemy zrobić dla Nich i dla samych siebie
Dziekuję

Dziekuję też za link do piosenki "Czy rozpoznasz mnie, gdy spotkamy się w niebie? Czy przytulę Cię, gdy spotkamy się w niebie?"

Teraz, to moja ulubiona piosenka, która chociaż wzmaga tęsknotę, to jednak daje nadzieję
  Temat: Gonia - komentarze
marysiax

Odpowiedzi: 439
Wyświetleń: 84523

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-10-19, 18:06   Temat: Gonia - komentarze
::rose::
  Temat: Gonia - komentarze
marysiax

Odpowiedzi: 439
Wyświetleń: 84523

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-10-12, 19:45   Temat: Gonia - komentarze
mój Boże, jak to się ciężko czyta ........
trzymajcie się dzielnie
  Temat: Gonia - komentarze
marysiax

Odpowiedzi: 439
Wyświetleń: 84523

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-08-23, 21:21   Temat: Gonia - komentarze
Dołączam do grona wspierających :)

To takie ważne i niesamowite, jak obcy sobie ludzie potrafią wzajemnie wspierać i jednoczyć się w nieszczęściu.

Goniu, za Twojego Tatę również się modlę (do tego mojego świętego :) )
  Temat: Gonia - komentarze
marysiax

Odpowiedzi: 439
Wyświetleń: 84523

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-08-10, 14:09   Temat: Gonia - komentarze
Kiedy u obcej, ale bliskiej mi osoby (53 lata) wykryto raka płuc z przerzutem na wątrobę, modliliśmy się wszyscy żarliwie o wyzdrowienie, czyli o cud!
Zmarła w niecałe 2 miesiące od diagnozy, po drugiej chemii. Miałam żal do Pana Boga, ogromny żal.
Ale kiedy teraz znalazłam się na tym forum i poczytałam wasze historie, zrozumiałam, że cud jednak wymodliliśmy, bo ta osoba była pełna nadziei na wyzdrowienie, nie czuła strachu, zmarła we śnie, bez bólu, cierpienia, po prostu zasnęła na zawsze
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group