1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak stercza
marysia5

Odpowiedzi: 79
Wyświetleń: 39799

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2015-01-02, 10:11   Temat: Rak stercza
Bardzo współczuję.

::rose::
  Temat: Rak stercza
marysia5

Odpowiedzi: 79
Wyświetleń: 39799

PostDział: Nowotwory układu moczowo-płciowego   Wysłany: 2014-06-15, 13:30   Temat: Rak stercza
Droga Zoi - mój mąż też ma przerzuty do kości przy jasnokomórkowym raku nerki.Ma złamaną nogę bez unieruchomienia i nie opuszcza łóżka. Od lekarza z hospicjum otrzymał zalecenie leku z grupy biofosfonianów o nazwie PAMIFOS. Miał podany w kroplówce w domu - bardzo powoli - 3 godziny. Najpierw jeszcze dostał zwykłą kroplówkę nawadniającą. Nie musieliśmy za to płacić. Nie było żadnych skutków ubocznych. Kilka dni po podaniu mąz stwierdził, że złamana noga jakby mniej boli. Poziom wapnia w krwi uregulował się, bo był zbyt wysoki. Teraz co tydzień ma robiony wynik na poziom wapnia w krwi. Bierze jeszcze tabletki Calporas i 24.06.2014 ma otrzymać następną kroplówkę z PAMIFOSEM. O ZOMECIE doczytałam, że nie ma refundacji, ale na 100 % nie jestem pewna. Piszesz, że jutro jest lekarz z hospicjum, to pytaj odważnie, niech coś podpowie i zaradzi. Wiem jaka trudna ta nasza walka. Trzymam za Was kciuki, aby było lepiej i przynajmniej nie bolało. Pozdrawiam i :tull:
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group