1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Prośby studentów (i nie tylko) o pomoc w badaniach/ankietach
martamar

Odpowiedzi: 270
Wyświetleń: 146824

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2013-05-10, 10:36   Temat: Prośby studentów (i nie tylko) o pomoc w badaniach/ankietach
Bardzo dziękuje Pani Aniu:) Pozdrawiam i oczywiście życzę dużo zdrowia i siły!
  Temat: Prośby studentów (i nie tylko) o pomoc w badaniach/ankietach
martamar

Odpowiedzi: 270
Wyświetleń: 146824

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2013-05-10, 10:31   Temat: Mastektomia a zabiegi oszczędzające pierś - ankieta
Witam serdecznie Drogie Panie!
Mam na imię Marta i przede mną obrona pracy magisterskiej. 50 pytań ankiety dotyczy jakości życia kobiet po zabiegu operacyjnym raka piersi. Cała praca ma wykazać różnicę pomiędzy jakością życia kobiet po zabiegach oszczędzających pierś a mastektomią.
Liczę na współprace z Waszej strony Drogie Amazonki:) Na wszystkie pytania chętnie odpowiem a i wszelkie uwagi będą dla mnie cenną wskazówką. Choć temat nie jest mi zupełnie obcy, czuję się jak przedszkolak wobec Waszych doświadczeń. Chciałabym by praca którą piszę była wiarygodna i miała sens, dlatego im więcej tym lepiej. Gorąco Was pozdrawiam i trzymam za Was kciuki:)

Oto link do ankiety!:)Jakość życia kobiet po operacyjnym leczeniu raka piersi. - ankieta

[ Komentarz dodany przez Moderatora: Richelieu: 2013-05-10, 10:56 ]
Post zdublowany w innym miejscu zostaje scalony do tego wątku,
a spamowanie forum nagrodzone jednopunktowym ostrzeżeniem.
  Temat: Prośby studentów (i nie tylko) o pomoc w badaniach/ankietach
martamar

Odpowiedzi: 270
Wyświetleń: 146824

PostDział: Hyde Park   Wysłany: 2013-05-09, 18:07   Temat: Mastektomia a zabiegi oszczędzające pierś - ankieta
Witam serdecznie Drogie Panie!
Mam na imię Marta i przede mną obrona pracy magisterskiej. 50 pytań ankiety dotyczy jakości życia kobiet po zabiegu operacyjnym raka piersi. Cała praca ma wykazać różnicę pomiędzy jakością życia kobiet po zabiegach oszczędzających pierś a mastektomią.

Liczę na współprace z Waszej strony Drogie Amazonki:) Na wszystkie pytania chętnie odpowiem a i wszelkie uwagi będą dla mnie cenną wskazówką. Choć temat nie jest mi zupełnie obcy, czuję się jak przedszkolak wobec Waszych doświadczeń. Chciałabym by praca która pisze była wiarygodna i miała sens, dlatego im więcej tym lepiej. Gorąco Was pozdrawiam i trzymam za Was kciuki:) Oto link do ankiety:
http://www.ankietka.pl/an...aka-piersi.html
Jakość życia kobiet po operacyjnym leczeniu raka piersi. - ankieta

[ Komentarz dodany przez Moderatora: Richelieu: 2013-05-09, 19:37 ]
Post scalony do odpowiedniego wątku.

 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group