1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: izowita - komentarze
marko_1984

Odpowiedzi: 58
Wyświetleń: 15622

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2012-11-03, 08:41   Temat: izowita - komentarze
Witam pisze to po raz pierwszy moja mama lat 52 2 lata temu zachorowała na raka płuc Drobnokomórkowego walka trwała jak widzicie długo z tą chorobą i przez cały czas mama sobie sama dawała rade z wszystkim niestety miesiąc temu odeszła zmarła spokojnie poszła do ubikacji i nie wyszła :-( przez cały ten czas zawsze powtarzałem zeby sie nie poddawać i żyć normalnie i to lekarstwo działało dosyć długo dodam mama do końca paliła papierosy nie chudła grubła wszystko wskazywało że wychodzimy z tego ale niestety próbowaliśmy wszystkiego dosłownie od papryczek po soki z buraków soki NONI itp powiem że moze coś działało mama do końca chodziła i była wesoła lekarze napisali w akcie zgonu Nagła Śmierć posiadam dosyć dużo wiedzy na temat tej choroby itp jeśli ktoś by chciał pogadać zapraszam izowita pomyśl czy nie lepiej dla ojca jest teraz aniż w czasie choroby lub jak miał by jeszcze bardziej cierpieć ja sobie to tłumacze tak że mojej mamie jest już dobrze nic nie boli itp a kiedyjś znów sie spotkamy :-)
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group