1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Czerniak Clark IV, Breslow 1,35 mm.
marjas42

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 10957

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2017-09-16, 19:31   Temat: Czerniak Clark IV, Breslow 1,35 mm.
melduję się bo brak snu i mnie męczy, jestem sama sobą zdziwiona bo uważałam siebie za silną osobę.... a tymczasem KLOPS, świadomość o byciu pacjentem onkologicznym zupełnie mnie rozwaliła i wciąż się nie mogę poskładać tak do końca, ten lęk o dziwny guzek w płucach i o moją wątrobę.. i te czekanie jak na bombie, ehh :roll:
  Temat: Czerniak Clark IV, Breslow 1,35 mm.
marjas42

Odpowiedzi: 20
Wyświetleń: 10957

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2017-09-11, 09:16   Temat: Czerniak Clark IV, Breslow 1,35 mm.
Mocne pytania ;) , też bym chętnie poznała odpowiedzi na nie. Czekanie i obserwacja... to trudne, od lekarza usłyszałam, że nie mam wpływu już na to czy pojawią się przerzuty. Wzmacniam się wit D3 (6000 jednostek) i K2 (200 jednostek), o wlewach z witaminy C słyszałam, ale myślę, że to jeszcze nie ten etap. Dziś idę po raz pierwszy na wideodermatoskopię....nie wiem czy robię dobrze (mój lekarz chirurg onkolog powiedział, że to wyrzucone pieniadze), ale nie chcę potem żałować że mogłam zrobić coś więcej i nie zrobiłam
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group