1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: nowotwór złośliwy pęcherzy żółciowego z wyciekiem do wątroby
mariusz2430

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 3613

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2016-11-08, 17:48   Temat: nowotwór złośliwy pęcherzy żółciowego z wyciekiem do wątroby
Witam.Tata unikał lekarzy całe życie.Pierwszy raz trafił do szpitala. Za chwilę zrobię skan dokumentów. Dziękuję za zainteresowanie tematem.

[ Dodano: 2016-11-08, 19:13 ]
opis i wyniki badań

[ Komentarz dodany przez Moderatora: marzena66: 2016-11-08, 19:21 ]
Proszę wstawiać wyniki badań jako załączniki do posta, tutaj info. jak to zrobić http://www.forum-onkologi...rum/faq.php#35.

  Temat: nowotwór złośliwy pęcherzy żółciowego z wyciekiem do wątroby
mariusz2430

Odpowiedzi: 3
Wyświetleń: 3613

PostDział: Nowotwory przewodu pokarmowego   Wysłany: 2016-11-07, 23:00   Temat: nowotwór złośliwy pęcherzy żółciowego z wyciekiem do wątroby
Witam. U mojego taty (51lat) wykryto nowotwór złośliwy pęcherzyka żółciowego z wyciekiem do wątroby.Lekarz który leczył tatę przez dwa tygodnie pobytu w szpitalu stwierdził że jest w stanie beznadziejnym i nie podejmie się dalszego leczenia.Zrobił wypis i wypisał receptę. Tata jest od wczoraj w domu. Skierował go do szpitala w warszawie (szpital kliniczny na banacha )ale powiedział wprost że są małe szansę na to że zostanie przyjęty na dalsze leczenie. Dzisiaj osobiście dostarczyliśmy dokumenty. Boję się że zostanie odrzucony. Jeśli tak się stanie to co mogę zrobić żeby mu pomóc ? Przepraszam że piszę zanim podejmą decyzję na banacha ale nie mogę czekać i patrzeć jak cierpi. Tym bardziej że mam jeszcze pięcioro młodszego rodzeństwa...cierpią razem z mim.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group