1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 5
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Zapobieganie / wczesne wykrycie nowotworu
maria1952

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 4078

PostDział: Choroba nowotworowa / pacjent onkologiczny   Wysłany: 2016-09-10, 00:55   Temat: Zapobieganie / wczesne wykrycie nowotworu
karalajna, o jedno Cię proszę - mię wczytuj się tu w te historie, bo są naprawdę współczujące i dołujące - zrób sobie badania w laboratorium na enzymy trzustkowe, patem gastroskopię (przeszłam zapalenie żołądka,ale nie brałam żadnych leków tylko piłam siemię lniane 4 lata temu i piję do dziś) , a tu nie szukaj w sobie raka, bo go nie masz - czego nikt Ci z moderatorów nie napisze, tylko wyślą Cię Tomograf - nie daj, się, bądź silna i nie wpływowa tymże zimnym moderatorom!!!! Myśl o sobie, a nie o tym co Ci tu napiszą moderatorzy- bo oni tylko o RAKU!! Bądź silna i niewpływowa!!
  Temat: Zapobieganie / wczesne wykrycie nowotworu
maria1952

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 4078

PostDział: Choroba nowotworowa / pacjent onkologiczny   Wysłany: 2016-09-09, 22:30   Temat: Zapobieganie / wczesne wykrycie nowotworu
karalajna, spokojnie, bo tu na forum od razu chcą wyniki TK, RM, a Tobie wystarczy pójść do laboratorium wykonać prywatnie amylazę i lipazę we krwi i jeszcze Ci proponuję z własnego doświadczenia poziom kreatyniny - skoro usg jamy zrobiłaś - zrób sobie w laboratorium enzymy trzustkowe i będziesz spokojna! Pozdrawiam

[ Dodano: 2016-09-09, 22:57 ]
karalajna, obowiązkowo jeszce zrób gastroskopię żolądka, a jak wszystko wyjdzie ok, czego Ci życzę, dolegliwości nie ustąpią to na na końcu zrób sobiie kolonoskopię i będziesz żyć w spokoju - czego Ci życzę od serducha. Odezwij się

[ Dodano: 2016-09-09, 23:01 ]
karalajna, napisałam Ci w poście, bo moderatorzy są tak "empatyczni", że posty znikają, które są nie po ich myśli. Idź do laboratorium i zbadaj sobie enzymy trzustkowe - wydasz 20 zł i ok

[ Dodano: 2016-09-09, 23:04 ]
Moderatorzy Ci zaproponują TK i RZ, zamiast badania laboratoryjne, a następnie gastroskopię żołądka, a na końcu kolonoskopię! Od razy TK-RM i Rak - to jest działanie??
  Temat: Zapobieganie / wczesne wykrycie nowotworu
maria1952

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 4078

PostDział: Choroba nowotworowa / pacjent onkologiczny   Wysłany: 2016-09-09, 21:46   Temat: Zapobieganie / wczesne wykrycie nowotworu
Słuchajcie, co tu mówić o obciążeniach rodzinnych, skoro ja mając 65 lat - babcia umarła w wieku 72 lat "rzekomo" na wątrobę, moja mama w wieku 62 wodobrzusze i w ciągu 2 tygodni "zamknęła oczy w 1989r, - wówczas nie było takowej aparatury, badań laboratoryjnych specjalistycznych - I DO CZEGO TA POLEMIKA SPROWADZA?? Zastanówcie się, każda historia, każdego człowieka jest inna - pomimo prowadzonych badań kontrolnych - wiem to po sobie!!
OLILB, też miałam silne bóle kręgosłupa nocna, a okazało się, że to rak moczowodu. Ale żyję i każdemu tak życzę - jak najmniej wczytywać się w historie ludzkie, bo morze łez wylałam, musiałam zażyć psychtropik, aczkolwiek rzadko wchodzę i nie myślę. Potęga jest w umyśle!
  Temat: Zapobieganie / wczesne wykrycie nowotworu
maria1952

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 4078

PostDział: Choroba nowotworowa / pacjent onkologiczny   Wysłany: 2016-09-01, 09:27   Temat: Zapobieganie / wczesne wykrycie nowotworu
OLILB, zgodzę się z Tobą, ale ja tego typu bóle miałam przy wodonerczu, gdzie wszystkie wyniki laboratoryjne miałam ok. nawet kreatyninę - jedynie bóle lędźwiowe występowały. Zasugerowałam na początek USG tylko dlatego, żeby wykluczyć jakiekolwiek zmiany w narządach brzusznych (koszt u mnie 130zł). Następne badanie po USG wykonałabym jak najbardziej MRI kręgosłupa (ale już było w moim przypadku zbędne). Każdy organizm inne sygnały bólowe wysyła każdemu. Pozdrawiam
  Temat: Zapobieganie / wczesne wykrycie nowotworu
maria1952

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 4078

PostDział: Choroba nowotworowa / pacjent onkologiczny   Wysłany: 2016-09-01, 08:13   Temat: Zapobieganie / wczesne wykrycie nowotworu
Z własnego doświadczenia Ci podpowiem - zróbcie sobie prywatnie - na początek - USG jamy brzusznej. Pozdrawiam
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group