1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Czerniak
marcelina007

Odpowiedzi: 31
Wyświetleń: 13000

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2018-01-19, 21:18   Temat: Czerniak
Hej. Jak wyniki PETa ?
  Temat: Czerniak
marcelina007

Odpowiedzi: 31
Wyświetleń: 13000

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2018-01-10, 12:49   Temat: Czerniak
W Krakowie. Kibicuje ci bardzo zwlaszcza za odwagę ze zdecydowałas sie na dziecko. To jest straszne jak sie złyszy ze po 7 latach to wraca.

[ Dodano: 2018-01-10, 12:52 ]
Napisałaś : nie miałam ostatnio badanego wartownika : Wartownika sie wycina jednoczesnie z blizna i poddaje badania histopatologicznym czy nie ma w nim przerzutu. Rozumiem ze nie zrobili u ciebie tego?
  Temat: Czerniak
marcelina007

Odpowiedzi: 31
Wyświetleń: 13000

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2018-01-10, 10:49   Temat: Czerniak
Ja skierowanie na PET dostalam 2 stycznia a 4 lub 5 dzwonili ze ustalają mi termin na 10tego czyli dzis ale niestety musialam odwołać bo mnie ostro chorubsko wzieło......ale załuje bo też wariuje z niepokoju. To czekanie nie jest na moje zdrowie psychiczne. Nie wiem natomiast jak jest z wynikami pewno kilka dni? Tylko jak to jest z wizytą bo terminy sa mega długie...i tu pytanie może ktoś wie czy trzeba sie samemu na wizyte umówić i czekać minimum miesiąc czy sie dostaje wczesniejszy termin?
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group