1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Clark III, INDEKS MITOTYCZNY 2/mm2 stopien zaawansowania p
marcelina007

Odpowiedzi: 24
Wyświetleń: 12670

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2018-11-05, 08:57   Temat: Clark III, INDEKS MITOTYCZNY 2/mm2 stopien zaawansowania p
Przerzuty mogą się niestety rozprzestrzeniać nie tylko drogą chłonna czyli do węzłów ale i drogą krwionośną , czyli omijając węzły i idąc prosto do narządów wewnętrznych. Nie jestem pewna ale mówi się że w 60-70 % pierwsze przerzut wyłapują węzły chłonne.
  Temat: Clark III, INDEKS MITOTYCZNY 2/mm2 stopien zaawansowania p
marcelina007

Odpowiedzi: 24
Wyświetleń: 12670

PostDział: Nowotwory złośliwe skóry, czerniaki skóry i oka   Wysłany: 2017-12-04, 15:01   Temat: Clark III, INDEKS MITOTYCZNY 2/mm2 stopien zaawansowania p
Ehhh dokładnie przez to samo przechodziłam...usilnie szukałam odpowiedzi, chciałam żeby mi ktos powiedział że napewno czerniak nie wroci. Niestety jest on totalnie nieprzewidywalny...Rokowania rokowaniami a rzeczywistość bywa róźna. Wiem jakie to straszne uczucie patrzec na męźa na dziecko i mysleć ze być moźe trzeba ich będzie zostawić.... Nie powiem są i lepsze dni i sie zupełnie o tym zapomina. Jestes świerzo po diagnozie i masz prawo być zdołowana alebz czasem będzie lepiej

[ Dodano: 2017-12-04, 15:06 ]
Najgorsze co moźe byc to szukanie rokowań itp w neci... ostatnio się dowiedziałam źe 80% chorych na czerniaka umiera , a doła złapałam po tym że niewiem. Albo jak sie czyta o tych co mieli cieniutkiego a mieli przerzuty.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group