1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 3
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Badanie dermatoskopowe w Krakowie - onkolog czy dermatolog?
marcelina007

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 15829

PostDział: Centra Onkologii, szpitale, leczenie   Wysłany: 2016-12-13, 20:28   Temat: Badanie dermatoskopowe w Krakowie - onkolog czy dermatolog?
Prof. dr hab. n . med Anna Wojas Pelc. Dokladnie nie wiem gdzie w Krakowie przyjmuje ale na necie mozna sprawdzic
  Temat: Badanie dermatoskopowe w Krakowie - onkolog czy dermatolog?
marcelina007

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 15829

PostDział: Centra Onkologii, szpitale, leczenie   Wysłany: 2016-12-13, 18:44   Temat: Badanie dermatoskopowe w Krakowie - onkolog czy dermatolog?
I tak masz szczescie ze na wszystkie kt9s ci popatrzyl . Ja jal bylam ostatnio u dermatologa to lekarzowi nie chcialo sie z krzesla wstac zeby mi popatrzyl na znamiona wiec odpuscilam. To co mnie niepokoilo to wycielam z wlasnego "widzi mi sie". Jest bardzo dobry specjalista ktory przyjmuje w Krakowie. Jest to Pani doktor dermatolog ktora jest ordynatorem w jakiejs klinice dermatologicznej chyba w Katowicach. Jak chcesz namiary?
  Temat: Badanie dermatoskopowe w Krakowie - onkolog czy dermatolog?
marcelina007

Odpowiedzi: 14
Wyświetleń: 15829

PostDział: Centra Onkologii, szpitale, leczenie   Wysłany: 2016-12-13, 12:45   Temat: Badanie dermatoskopowe w Krakowie - onkolog czy dermatolog?
Wczesne wykrycie czerniaka jest podobno wyleczalne 90-100 % wiec moim zdaniem nie masz sie nad czym zastanawiac. Lepiej dmuchac na zimne niz puzniej jak to sie mowi "obudzic sie z reka w nicniku" . Podejzany na brzuchu to idz do rodzinnego wez skierowanie do chirurga i wytnij.

[ Dodano: 2016-12-13, 12:48 ]
Moja kolezanka zawsze dbala o kontrole znamion i wycina wszystko co podejrzane i ona sie teraz nie musi martwic czy jej dzieci bez matki zostana....a ja nigdy sie znamionami nie przejmowalam.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group