1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Chłoniak Hodgkina NS II
maniek008

Odpowiedzi: 88
Wyświetleń: 29992

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2016-01-18, 00:07   Temat: Chłoniak Hodgkina NS II
Dziękuję za spory odzew w tej sprawie :-D

To jeżeli chodzi o mnie to wraz z żoną staraliśmy sie o dziecko 5lat z powodu stresu (praca żony) a przede wszystkim hormonów no i u mnie mimo że badania stwierdzały, że jestem płodny to nie było to 100% więc ryzyko, że po chemi jestem już bezpłodny jest naprawdę wieeeelkie, ale o ty, mnie poinformowali więc przed pierwszą chemią zamroziłem nasienie w banku i czeka sobie ;) , ale mimo to to chcielibyśmy (kiedy już będzie można) spróbować najpierw naturalnie ;) , a i in vitro trochę kosztuje stąd pytam. No i generalnie teraz się nie staramy ale pytam z racji tego gdyby "przypadkiem" coś się stalo w tym kierunku ;) bo wiecie jak człowiek chciał mieć to się nie dało, a jak się człowiek broni żeby nie mieć to ma ;)
Gdzieś tu na forum w tenacie raka nosogardła post anulki też o to pytała między wierszami i ktoś jej napisał o chyba vinblastynie ze nie wolno płodzić dzieci do 2 lat bo może uszkodzić płód. Ale czytałem to na szybko. Jak to znajdę to wkleję.
  Temat: Chłoniak Hodgkina NS II
maniek008

Odpowiedzi: 88
Wyświetleń: 29992

PostDział: Nowotwory układu krwiotwórczego   Wysłany: 2015-07-05, 15:37   Temat: Chłoniak Hodgkina NS II
Po pierwszej dawce chemi WBC spadło mi do 3,11 a znów Netrofile do 0,85 lekarz jak zobaczył te wyniki no to nie podał mi następnej dawki chemi tylko musiałem brać Zarzio 300 przez okolo 5 dni ale po 3 dniach kazał mi zrobić morfologię no i się okazało ze WBC wynosi 14,5 a Neutrofile 9,0 .
I teraz byłem w piątek na 2 dawce chemi to WBC miałem 5,89 a Netrofile 2,26 i chemię dostałem ;) Ale z góry lekarz mi zapowiedział że po 7 dniach mam zrobić morfologię i jak WBC będzie poniżej 2,0 no to mam przyjąć znów te Zarzio 300. Czyli okazuje się,że już do końca podawania chemi będę musiał brać te Zarzio???

[ Dodano: 2015-07-05, 15:41 ]
MisiekW na dzień dzisiejszy właśnie jest wszystko oki :) chciałbym aby tak było do końca, z tych objawów odpukać nie mam nic,które wymieniłeś (aby tak dalej) troszkę się pocę ale wydaje mi się,że jest to od pogody :-D zaobserwuje jak będzie chłodniej.

[ Dodano: 2015-07-05, 15:51 ]
JustynaS1975 napisał/a:
Ile chemii masz przewidzianych?

No właśnie z pierwszym lekarzem jak rozmawiałem powiedział,że jest przewidziane 6 cykli czyli 12 dawek,ale po 4 cyklach zrobimy Peta i będziemy wtedy wiedzieli co i jak,ale jak trafiłem po pierwszym wlewie do innego lekarza no to od niego dostać jakieś konkretne odpowiedz to graniczy z cudem :uuu:

[ Dodano: 2015-07-05, 15:56 ]
No i jeszcze do tego mi doszedł katar mam nadzieje że nie przeszkadza to podczas pobierania chemi :| ???

[ Dodano: 2015-07-05, 16:00 ]
Dziękuje że pomagacie odpisywać na pytania które mnie niepokoją :-D
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group