1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Choroba punktem zwrotnym w moim życiu - pozytywne zmiany
mamanel

Odpowiedzi: 13
Wyświetleń: 9121

PostDział: Psychoonkologia / emocje w chorobie nowotworowej   Wysłany: 2010-03-18, 20:15   Temat: Choroba punktem zwrotnym w moim życiu - pozytywne zmiany
Hmm, u mnie zmienia się nastawienie w zależności od tego jak jestem zmęczona, jaki nastrój panuje w domu, itd. Czasem się kompletnie załamuję - np. wczoraj wieczorem. A czasem czuję się prawie normalnie. Bywały dni, kiedy czułam się jakby mnie coś oświeciło - że każdy dzień jest taki ważny, jest darem. Ale bywają dni, że nie mogę doczekać się aż zasnę, aż ten dzień się skończy.
Pewnie ma na to wpływ niepewność co do rokowania - lekarka powiedziała, że myśli że będzie dobrze, ale nie ma pewności.
Odkąd zachorowałam na pewno jestem bardziej smutna i mniej się uśmiecham. Trudno radzę sobie w sytuacjach stresujących - totalnie zwalają mnie z nóg.
Staram się robić coś w kierunku poprawy mojego nastawienia - czytam książkę Simontona, Durczoka no i czytam posty JaInki ;)
Ale nie jest łatwo, zwłaszcza że w życiu też mam różne komplikacje poza swoją chorobą.
Ogólnie widzę, że słabo sobie radzę, że inni robią to lepiej. Ale wierzę, że uda mi się wypracować w końcu silniejszą postawę. Niech tylko z moją córeczką będzie wszystko dobrze, a będę mogła odbudować siły.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group