1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Pustka po raku
mamanel

Odpowiedzi: 58
Wyświetleń: 52105

PostDział: PO LECZENIU - co dalej?   Wysłany: 2010-10-01, 18:15   Temat: Pustka po raku
Wiesz Zoi, dziś o Tobie myślałam i właśnie wtedy przyszło mi do głowy, że mogłabyś napisać książkę. Masz doświadczenie w dziennikarstwie, wiele przeszłaś dobrego i złego, więc masz szerszą perspektywę patrzenia niż większość ludzi. A do tego masz duszę artystki - o czym świadczy Twoja pasja do malarstwa !
Swoją drogą to jestem ciekawa Twojej twórczości :)
  Temat: Pustka po raku
mamanel

Odpowiedzi: 58
Wyświetleń: 52105

PostDział: PO LECZENIU - co dalej?   Wysłany: 2010-09-30, 08:55   Temat: Pustka po raku
Zoi, artykuł świetny, szkoda że taki krótki ;) Umieściłam go w swoim profilu na Facebook'u, może jeszcze komuś się przyda.
Męża poprosiłam o przeczytanie, bo sama mam problem ze sformułowaniem i przekazaniem myśli, które ciągle siedzą w mojej głowie.
Ja już nie boję się tak jak jeszcze kilka miesięcy temu, ale zdaję sobie sprawę, że wznowa może przydarzyć się każdemu.
Wreszcie nieśmiało uwierzyłam, że będę zdrowa, że będę żyć, że będę patrzeć jak moja córka dorasta, że będę się starzeć i będę musiała kupować sobie kremy przeciwzmarszczkowe - to byłoby super :lol:
Niedawno wróciłam do pracy, ale mam zmieniony zakres obowiązków i muszę wielu rzeczy uczyć się od nowa. Mam taki głupi kompleks, żeby jak najszybciej nadrobić i być perfekcjonistką taką jak byłam przed chorobą. Moja szefowa tego ode mnie nie oczekuje, ale mnie na tym zależy - nie chcę, żeby ludzie patrzyli na mnie jak na kogoś gorszego, słabszego z powodu długiej nieobecności w pracy i z powodu choroby. A z drugiej strony czuję jak bardzo bywam teraz zmęczona, ile wysiłku muszę włożyć w to wszystko.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group