1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znalezionych wyników: 2
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Rak gruczołowy płuca prawego
majkelek

Odpowiedzi: 24
Wyświetleń: 15160

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-11-24, 20:21   Temat: Rak gruczołowy płuca prawego
Jejku! Dziękuję Ci bardzo za tyle serdeczności, na które sobie niczym nie zasłużyłem :oops:

Z uwagi na to, że jest to wątek ściśle merytoryczny, to przejdę do rzeczy.
Chodzi mi o to:
Jolana napisał/a:

Druga sprawa - nic mi nie wiadomo na temat badania materaialu pooperacyjnego w kierunku mutacji genu kodującego EGFR, nie mam żadnej adnotacji na ten temat. To pewnie nie....
Czekam niecierpliwie na wizytę u lekarza, którą mam zaplanowaną na początku grudnia.

Otórz, mutacja genu kodującego EGFR jest bardzo istotnym czynnikiem przy wyborze metody leczenia. W przypadku jej stwierdzenia można (a biorąc pod uwagę wyniki badan klinicznych można powiedzieć, że nawet należy) starać się o włączenie odpowiedniego leczenia. Oczywiście mówię tu o ewentualności gdyby (odpukać |idiota| ) takie leczenie było konieczne. Wspomianm o tym teraz, żeby dać Ci czas na przedyskutowanie tego z lekarzem prowadzącym (szczególnie, że zbliża się termin wizyty).

Nie zadręczaj się, proszę, tym, co będzie, bo cokolwiek nie będzie, nikt Cię tu bez wsparcia nie pozostawi :)

Bardzo serdecznie pozdrawiam!
  Temat: Rak gruczołowy płuca prawego
majkelek

Odpowiedzi: 24
Wyświetleń: 15160

PostDział: Nowotwory płuca i opłucnej   Wysłany: 2012-11-23, 22:53   Temat: Rak gruczołowy płuca prawego
Witam serdecznie Jolana.
Skoro wątek jest "odkurzony", to sobie pomyślałem, że wpadnę w gościnę, mam nadzieję, że nie masz mi tego za złe :tiaaa:
Jesteś osobą bardzo kompetentną w zakresie praktyki klinicznej, więc pewnie moje pytania będą wydawać Ci się nieco trywialne, ale dla spokoju sumienia je zadam.
Przede wszystkim chciałem zapytać jaką chemioterapię (jaki schemat) otrzymywałaś - bo jak wiesz na NSCLC jest wiele możliwych schematów chemioterapii I linii.
Po drugie, chciałem zapytać czy z materaialu pooperacyjnego robione były badania w kierunku mutacji genu kodującego EGFR?

Pozdrawiam Cię bardzo serdecznie, ściskam kciuki za dobry wynik tomografii i życzę wielu powodów do radości!
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group