1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Anelia - komentarze
maja1980

Odpowiedzi: 1194
Wyświetleń: 148108

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-08-12, 20:57   Temat: Anelia - komentarze
Droga .... Nie wiem czy dobrze zrobiłaś chowając Mamy zdjecia, kasując Mamy telefon, nie wiem czy dobre jest to, że nie zaglądasz do Mamy mieszkania - najwidoczniej wtedy dzień, czy dwa po Jej śmierci w jakiś sposób Ci to pomogło... Każdemu pomaga jednak coś innego...

W dniu 24 sierpnia będę przeżywała rocznicę śmierci mojego ukochanego Taty... Telefon z którego korzystał kiedyś mój tato, używa teraz moja Mama. Wiesz co pojawia się na wyświetlaczu gdy Ona do mnie dzwoni? .... <<TATUŚ>>... Tak już będzie zawsze. Ja nie mam siły zmienić tego opisu. Nie mam siły pochować Taty zdjęć. Wszystko co jest związane z Taty osobą ma swoje honorowe miejsca w moim mieszkaniu...

Jak mogłabym to wszystko pochować? Dla mnie byłoby to równoznaczne z tym, że usunęłam Go ze swojego życia w dniu Jego śmierci...

Niech mi nikt nie mówi, że ból minie... U mnie jest tak, że z dnia na dzień jest jeszcze gorzej... Owszem, ja wiem że nie ma Taty z nami, być może przyzwyczaiłam się do Jego nieobecności, ale nie przestalam Go kochać, tęsknić za nim... Oddałabym wszystko by jeszcze chociaż raz się do mnie odezwał...

Jutro znowu odwiedzę Go na cmentarzu. Będziemy z Tatą rozmawiać. Ja i mój Syn. Znowu zaniesiemy Tatusiowi kwiaty i liścik... :(

Jak odejdziemy to sobie przeczyta...
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group