1. Link do strony z możliwością wsparcia forum:
https://pomagam.pl/forumdss_2020_22

2. Konta nowych użytkowników są aktywowane przez Administrację
(linki aktywacyjne nie działają) - zwykle w ciągu ok. 24 ÷ 48 h.

DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna

Logo Forum Onkologicznego DUM SPIRO-SPERO
Forum jest cz?ci? Fundacji Onkologicznej | przejdź do witryny Fundacji

Czat Mapa forum Formularz kontaktowyFormularz kontaktowy FAQFAQ
 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  AlbumAlbum
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj
Znaleziono 1 wynik
DUM SPIRO-SPERO Forum Onkologiczne Strona Główna
Autor Wiadomość
  Temat: Anelia - komentarze
maja12

Odpowiedzi: 1194
Wyświetleń: 148132

PostDział: Tu trzymamy KCIUKI   Wysłany: 2011-10-29, 22:57   Temat: Anelia - komentarze
Anelia napisał/a:
Nie wiem dlaczego ale od kilku tygodni ciągle mam przed oczyma obraz tatusia leżącego na łóżku, kiedy w jednej chwili zrobił się sino-czerwony, wzrokiem prosząc mnie o pomoc. Ta okropna myśl nie odsępuje mnie na krok, ciągle mam to przed oczyma.
Ile to jeszcze potrwa ? I czy kiedykolwiek wogóle się skończy ? Jak z tym bólem żyć ?

Nie zapomnisz, wspomnienia zbledną,nie będą wywoływać takiego bólu, ale pamiętać będziesz, tego nie da się zapomnieć- tak usłyszałam od mojej cioci która była przy śmierci swojego dziadka- i to prawda.
Poza tym obserwując Twoje posty i wpisy mam wrażenie że Twoja żałoba Anelio idzie w złym kierunku, powinnaś chyba poszukać wsparcia psychologa, lub kogoś kto pomoże się uporać z tym bólem. Wiem co mowię, choroba mojej mamy i stres z nią związany wywołała we mnie chorobę autoimmunologiczną, w tej chwili nie mogę pracować, nawet dobrze zająć się domem nie mogę, a minęło już ponad dwa lata. To naprawdę może się żle skończyć. Przepraszam że tak piszę, ale mi bardzo pomogło kiedy usłyszałam od bliskiej mi osoby, że niestety, ale taka jest kolej rzeczy- po to się rodzimy aby umrzeć- nie ma niestety innej drogi.
 
Skocz do:  


logo

Statystki wizyt z innych stron
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group